Pozitivní test a slabé krvácení po IVF

Jajinka návštěvník
  • 4 odpovědí

Pozitivní test a slabé krvácení po IVF

Jajinka  |  Praha
  • 4 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den,
dne 31.8. jsem byla na transferu 2 embryí, měli jsme i provedeno testování PGD (kvůli protilátkám proti spermiím) - embrya byla naprosto v pořádku výborné kvality a byla nám zavedena embrya po 6-ti denní kultivaci. Od včera slabounce narazově krvacím, pár hodin nic, pak trošku světlě růžové krve na papíře. Test jsem si mám dělat tento pátek, zkusila jsem ho dnes ráno a je pozitivní, druhá čárka je zatím slabší ale objevila se v limitu do 3 minut. Beru utrogestan, estrofem od punkce vajíček na podporu růstu sliznice a prednison. Chtěla jsem se poradit, co by mohlo slabé krvácení způsobit? Mohl by to být syndrom zamklého dvojčete? Bylo mi i řečeno, že při braní estrofemu by menstruace sama přijít neměla. Je to opravdu tak nebo pokud se bere estrofem až od punkce vajíček, je to jinak? Předem děkuji za odpověď.
Odborníci v okolí
  • 80 odpovědí
  • 80 odpovědí
Dobrý den,
slabé zakrvácení po IVF se může vyskytnout a ještě to nemusí znamenat nic špatného ve vývoji těhotenství. Jste 2 týdny po embryotransferu a těhotenský test z moči byl pozitivní, gratuluji. Vydržte s nervy ještě týden. Je příliš brzy na to, cokoli vyvozovat. Diagnoza syndrom zamlklého dvojčete se týká na ultrazvuku prokázaného dvojčetného těhotenství v děloze (tedy až později).
Hodně štěstí
dr Košťáková
zuza návštěvník
  • 2 odpovědí
zuza  |  Praha
  • 2 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den, ráda bych se zeptala. 13.den po ET jsem začala krvácet, což trvá až do dneška , tj. 7 dní. Hladina hcg byla 13. den 56 a 17. den přes 500, beta také nějak tak. je možné, že jsem normálně těhotná nebo se jedná o mimoděložní těhotenství?
Děkuji za odpověď.
Jajinka návštěvník
  • 4 odpovědí

Reakce na zuza

Jajinka  |  Praha
  • 4 odpovědí
 |  Praha
Zuzi já jsem měla 14.den po ET také slabší krvácení cca týden a dopadlo nám to bohužel mimoděložním těhotenstvím. Hladina hgc stoupala ale deloha mela nizoucke endometrium a nic v ni na ultrazvuku nebylo. Urcite to tak u tebe ale byt nemusi. Nejpresnejsi bude udelat ultrazvuk a zkontrolovat hladinu hcg z krve po 2 dnech odberu. Moc ti drzim palecky, aby to dobre dopadlo!
Ivka návštěvník
  • 4 odpovědí
Ivka  |  Praha
  • 4 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den,1.2 jsem byla na ET i když mi řekli at si těhotenský test udělám až za 14 dní nevydržela jsem to a 7 den ET jsem ho udělala.Byl slabě pozitivní druhý den byl taky pozitivní dneska je to 9 dní po ET a dostala jsem menstruaci slabou ale dostala.Vkládali mi 2 embrijka 6 dní kultivace.Je mi dost zle od žaludku myslíte že je naděje že jsem těhotná?Nebo to je jen po těch hormonech co jsem do sebe nacpal?Díky za odpověd Ivana
Zuzana návštěvník
  • 2 odpovědí
Zuzana  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
 |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,jsem po IVF. V sobotu 5.3 jsem byla na mém prvním embryotransferu. Včera 14.3.ráno jsem po začala slabě špinit. Špinění je světle hnědé barvy. Počkala jsem do večera, ale nic víc se neobjevilo a dnes už nic. Dnes jsem si udělala test, protože jsem to už nevydržela. Na testu se objevila druhá čárka, ale byla velmi slabá. Je možné, že by to byl pozitivní výsledek? Děkuji, Zuzana
mooonka návštěvník
  • 1 odpovědí
mooonka  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
dobry den beru uz 14den estrofem od 2dne moji posledni menstruace ale vcera sem dostala znovu menstruaci coto muze znamenat mam to silnejsi nez obvykle estrofem beru do tydne mam jit na ivf muzeto neak ohrozit prubeh dekuji
Gabi návštěvník
  • 1 odpovědí
Gabi  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den.9.3.jsem byla na ET.Teď cca asi 4 den krvácím skoro jako při nenzes.testík si mám dělat teď 26,3.moc bychom si přála aby byl pozitivní ale mám stoho docela strach.Mám si dělat starosti.děkuji za odpověd
renata návštěvník
  • 1 odpovědí
renata
  • 1 odpovědí
dobry den před mesicem se přišla o postivost dnes sem si delala čárka na testu sice objeví, ale je 1 slabá nebo špatně
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Mimotělní oplodnění - IVF

Poraďte se s odborníkem v oboru Mimotělní oplodnění - IVF