Nízká hladina hCG

Nízká hladina hCG

Mirka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat: 13den po ET byla hladina 175 Hcg,dnes 19den po ET hladina Hcg 715,bylo mě řečeno že hcg sice stoupá,ale málo,na ultrazvuk jdu až 27.8.10 je možné že těhotenství probíhá úspěšně nebo je hladina opravdu nízká? Moc děkuji za odpověď
Marfi  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 5 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda hcg v krvi 4,5 je 8. den po ET v normě? nebo je to nízká hodnota na to, aby to bylo těhotenství? dnes jsem si dělal tt a zdá se mi slabší nežli včerejší tt- dnes jsem 9. den po ET. je možné, že se embryjko chytlo a teď to vzdává? děkuji za odpověď.
Hezký den!
Helena  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
nakolik je v normě hodnota hCG 170? Jsem 15.den po embryotransferu osmibuněčného embrya.
Děkuji
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Hladiny HCG mají poměrně široký rozptyl. Vámi uváděná hodnota je v rámci normy. Gratuluji k úspěchu.
MUDr. Jan Šulc
gejbicr  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,chci se zeptat,zda hodnota hcg 32,8 /18 den po oplodnění/ se za dva dny se zvýšila na 64,2-zda se jedná o prosperující těhotenství?velmi děkuji za vaši odpověd.
Katka77
Katka77  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer, mohl by mi někdo poradit? V polovině 11/2011 jsem absolvovala neúspěšně IVF. V prosinci se mi opozdila o týden menstruace a já zjistila, že mám pozitivní papírový těhutest. Jenže od té doby mám velice nízké Hcg, takže asi o těhotenství nejde. Hodnoty jsou 30.12.2011=38,6; 5.1.2012=86,2 a 12.1.2012 zase jen 62,9. Nemůže mi někdo poradit, jestli se s tímto již setkal a o co by mohlo jít? Moje lékařka mi něco málo nastínila o mimoděložním těhu, nebo tiché trofoblastické chorobě, ale opět v den mých příštích měsíčků mi udělá kompletní vyšetření, což je kolem 26.1.2012. Ráda bych něco věděla víc. Děkuji za odpověď. K.
megie  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat-14.den po et embryjka ve stadiu kompaktovane 16-buněčné moruly byla hladina hcg 92,38.Není tato hladina příliš nízká nebo je alespoň v normě?Můžu už manželovi sdělit,že je výsledek z krve pozitivní?
katy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, já mám asi podobný problém, jsem po IVF. Transfer jsem měla 21.9. Na krevní testy jsem šla 5.10 a výsledek HCG byl 45, pak jsem šla na druhý test 10.10 a HCG bylo 48 a hned druhý den HCG 58, je to nízké,ale stále pomalinku roste. Jedná se o těhotenství, nebo mimoděložní těhotenství? Lékař na ultrazvuku ještě nic neviděl a ani žadné anemálie.Udělal mi rozbor moči ten byl negativní a leukocity 9,54 a CRP 6,5. Nevím co si mám o tom všem myslet??
Děkuji
Katus  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
Můžu se zeptat jak jste dopadla ? Mám podobný problém. Děkuji
kate  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den omlouvám se, že obtěžuji, ale chtěla bych se zeptat zda je vůbec nějaká šance na těhotenství pokud hladina HCG v krvi je jen 8,6. Test 14 dní po embryotrasféru 2 x4buněčných embrií bez prodloužené kultivace. Lékař dle utr mi sdělil, že nemám tak vysokou děložní sliznici jak by si představoval. Jsem 30 den cyklu bez menstruace (pravidelný cyklus po 28dnech) jen velice slabé špinění- hnědý hlenovitý výtok. Užívám estrofem 1-1-1 + Utrogestan 2-2-2 ústy. Mám se vzdát šance na úspěch? Velice děkuji a přeji příjemný den
LucikJ  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je v pořádku hladina HCG 109 ve zhruba 3-4-. týdnu těhotenství, nebo je tam něco špatně ? Děkuji moc za odpovědi. jsem zoufalá..
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
doporučuji vám zopakovat hCG vyšetření za dva dny. Pokud se hodnota zdvojnásobí, je zřejmé, že se těhotenství vyvíjí
dr texl
kettri7  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda hladina hCG ve 4 týdnu těhotenství je v pořádku. Hladinu hCG v krvi je 240,7. Předem Děkuji
Anett  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, moje hodnota hCG byla 133. Sestřička mi řekla, že se může jednat o začátek těhotenství, nebo to taky nemusí znamenat vůbec nic. Jakto že vůbec nic? Co může ještě způsobovat zvýšení hladiny hCG kromě těhotenství? Moc by mě to zajímalo. Děkuji za odpověď
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

jedna hodnota HCG ve Vašem případě znamená těhotenství, ale musí být zkontrolována více odběry a poté provedením UZ vyšetření k zjištění plodu v děloze.Sestřička zřejmě myslela, že jednotlivá hodnota může znamenat těhotenství, ale nemusí být vyloučeno, že hodnota HCG klesne a těhotenství se v časném stadiu potratí. MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
KRISTYNAHO  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, ráda bych se s Vámi poradila jestli jsou tyto hodnoty normální. Poslední ms jsem měla 14.7. poté jsem ms nedostala, ovulace byla podpořena clostilbegytem, potvrzena ovu testy 26.7. 22.8. jsem byla na odběru hcg, kde byla hodnota 285, dnes 29.8. byla hodnota 942. Může se jednat o zdravé embryo nebo ne? Na ultrazvuku nebylo ještě nic vidět, paní doktorka říkala, že se mohlo uchytit déle. Děkuji moc za odpověď. Kristýna H.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí