Zubní klinika Dentyl

Zubní klinika Dentyl

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 74.7  
 |  Přidat hodnocení

   Praha

Zubní klinika DentylZeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
Americká 36
Praha
Praha 2 - Vinohrady
120 00
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Zubní klinika Dentyl a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.Zubní klinika Dentyl již získal/a tato hodnocení

Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: 2 800 Kč   |  
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

S MDDr. Dudovou jsem řešila akutní stav v sobotu na pohotovosti v Pštrosově ul. (ERPET). Paní doktorka se skvělou sestrou mi nejen zvedly náladu (po několika dnech bolesti a bezesných nocí), ale i perfektně vyřešila můj problém. Má zubařka diagnostikovala zánět dásně - doporučení: brufen a proplacho...

Více
Anonymous
Anonymous

Anonym

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Paní doktorka Dudová je velmi dobrá zubařka, příjemná, milá, ochotná,s citlivým přístupem k pacientovi,ve svém oboru špička,tak by to mělo být u každého doktora,přeji jí ať se jí daří a ve své práci pokračuje jako doposud. pacient Martin Hurt

Více
Anonymous
Anonymous

Anonym

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Mlada, ctiziadostiva, a najma velmi ochotna pani doktorka! Skutocne si dovolim konstatovat, ze to vo svojej kariere velmi daleko dotiahne. Profesionalny pristup, vysoka odbornost a nadstandardna komunikacia s pacientom. Detailne vysvetlenie jednotlivych zakrokov. Naozaj, pani Dr. Dudova ma ...skvely pristup! Som si isty, ze bude i v buducnosti budem jej pacientom!

Více

ProfilMotto:

Věříme, že věta „horší je už jen návštěva zubaře“ navždy zmizí z Vašeho života.

Více o nás

Profil kliniky

Moderní stomatologické zařízení, které svým klientům poskytuje komplexní péči o jejich zuby: záchovná a estetická stomatologie (zubní kaz, výplně, léčba kořenových kanálků, bělení zubů), protetické ošetření (fasety, korunky, náhrada zubů pomocí fixního můstku, estetické a funkční snímatelné zubní náhrady), stomatochirurgie (zuby moudrosti, dentální implantáty, augmentace kosti, léčba čelistního kloubu), dentální hygiena, dětská stomatologie (včetně zubního ošetření v analgosedaci (řízeném spánku)). Našim klientům se dostává maximálně šetrná zubní péče v příjemném prostředí v blízkosti náměstí Míru (Praha 2). Naši zubaři používají nejmodernější techniku i technologie v souladu se západními standardy.

V našem stomatologickém centru bychom Vás rádi zbavili zbytečných obav ze zubařského ošetření a pokusíme se Vás přesvědčit, že návštěva zubaře nemusí být nutně stresující. Ubezpečujeme Vás, že kvalitní péči na nejvyšší odborné úrovni považujeme za standard.

Vaše spokojenost...

je pro nás důležitá a doufáme, že Vás k péči o Váš zdravý a krásný chrup nebudeme muset vyzývat. Vaše důvěra nás zavazuje k tomu, abychom svou práci dělali s radostí, pečlivě a především zodpovědně. Věříme, že návštěva našeho zubního centra pro Vás nebude nepříjemnou záležitostí a odnesete si jen ty nejlepší dojmy.

Děti...

potřebují citlivou stomatologickou péči. Pokusíme se, aby návštěva Vašich dětí u zubaře pro ně (a ostatně i pro Vás) nebyla noční můrou a uděláme vše proto, aby ošetření bylo co nejméně traumatizující.

Dětský koutek s dozorem...

je tu pro Vaše ratolesti, ale také pro Vás. Při vlastním ošetření se tak budete moci soustředit pouze na sebe.

Osobní přístup ke každému pacientovi.

Ke každému pacientovi máme osobní přístup. Léčebný plán, na kterém se s Vámi dohodneme, je výsledkem důkladného vstupního vyšetření. Během osobního pohovoru Vám sdělíme možnosti řešení Vašich problémů. Léčebný plán bude respektovat Vaše finanční a časové možnosti.

Prevence a dentální hygiena jsou vždy výhodnější.

Pravidelné preventivní prohlídky u stomatologa spolu s návštěvou dentální hygienistky jsou nejlepší, nejzdravější a nejlevnější péčí o Vaše zuby. Dentální hygiena účinně předchází zejména onemocněním parodontu, krvácení z dásní a tvorbě zubního kazu.

Komplexní péče pod jednou střechou.

Naše centrum poskytuje celou škálu výkonů, od bělení zubů až po ambulantní stomatochirurgické výkony (zubní implantáty, chirurgické extrakce zubů moudrosti, mnohočetné extrakce v analgosedaci apod.). V budoucnu plánujeme naše služby rozšířit i o fyzioterapii.


Naše fotografie


Zobrazit všechny fotografie


Lékaři & Pracoviště

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Stomatologie Ceny od* Ceny do*
Bělení zubů 5 750 Kč 7 770 Kč
Celokeramické fixní náhrady
Dentální hygiena 1 450 Kč 1 550 Kč
Dětská stomatologie
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
Keramické fazety 7 100 Kč
Keramické korunky a můstky 7 000 Kč
Léčba paradentózy (parodontologie)
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady 5 900 Kč
Poradna pro onemocnění čelistního kloubu
Stomatochirurgie 900 Kč 2 900 Kč
Zubní implantáty 30 500 Kč
Zubní miniimplantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie) 800 Kč

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Zubní klinika Dentyl a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Zubní klinika Dentyl