MUDr. Petr Erbák  

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 05.0  
 |  Přidat hodnocení

   Rakovník  Adresy
Adresa
Tyršova 737
Rakovník
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Petr Erbák a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.MUDr. Petr Erbák již získal/a tato hodnocení

Registrovaný uživatel

Problémy s ušima

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Po telefonickém hovoru a následné návštěvě v ordinaci pana doktora Erbáka jsem byl ošetřen ke své velké spokojenosti , děkuji za kvalitní a profesionální přístup.

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á, Celková cena: 30 Kč   |  
Tonzilitida (angína)

Pan doktor je ochotny profesional, ktery me prijal i bez objednani, prestoze mel v tom dni velmi plno. Prekvapila me preciznost vysetreni - z detskych let si pamatuji, ze pri angine vetsinou stacilo vyplaznout jazyk a obvodaci s tim moc hlavu nelamali, pan doktor Erbak je zcela jina uroven. Stejnou ...

Více
Jste Petr Erbák? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace na této stránce nejsou ověřeny a mohou být nepřesné. Pokud jsou zde uvedené informace nesprávné,dejte nám vědět.
Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Petr Erbák a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře MUDr. Petr Erbák