FN Ostrava - Oční klinika

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 0   Ostrava    

FN Ostrava - Oční klinika

Zeptejte se lékaře


Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.

Zeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
17.listopadu 1790
Ostrava
Poruba
708 52
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FN Ostrava - Oční klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Pomozte ostatním se rozhodnout.


FN Ostrava - Oční klinika již získal/a tyto zkušenosti:

Anonymous
Anonymous

,
Spokojený/á   |  
Laserové operace očí

Od malička jsem měla problémy se šilhaním, po porodech se to zhoršilo. Díky zlatým ručičkám Mudr.Janky Šajnarové z FN-Ostrava Poruba, mám opět obě oči v pořádku. Konečně se zase můžu podívat lidem do očí, aniž bych z toho měla deprese. Všem, kteří máte obdobné problémy, vřele doporučuji MUDr.Šajnaro

Více

ProfilMotto:

Oční klinika FNO poskytuje komplexní péči o pacienty s očními onemocněními prostřednictví svých ambulancí, odborných poraden a lůžkovou stanicí.

Podrobné info

Péče je v souladu s posledními trendy očního lékařství ve světě. Výhodou je možnost využití spolupráce s ostatními lékařskými obory fakultní nemocnice.

Lůžkové oddělení Oční kliniky FNO

Lůžka jsou určena pacientům přijímaným především k náročným a komplikovaným operacím, dále pacientům s úrazy, a také těm, jejichž zdravotní stav vyžaduje intenzivní péči. Řadu operací je možné provést bez hospitalizace - ambulantně.

Oddělení pro děti s vadami zraku

Oddělení je střediskem péče o pacienty se zrakovými vadami všech věkových skupin. Hlavní náplní je komplexní péče o děti šilhavé a tupozraké bez ohledu na region, ze kterého pocházejí.

Odborné ambulance

  • Příjmová ambulance

  • Všeobecné ambulance

Poradny

  • Makulární a vitreoretinální poradna

  • Centrum pro léčbu věkem podmíněné makulární degenerace

  • Oční diabetologická poradna

  • Glaukomová poradna

Pohotovostní služba

V Ostravě se na oční pohotovosti podílejí 3 nemocnice.

Po, Čt: Nemocnice Vítkovice

Út, St: MNOF

Pá: FN Ostrava

V uvedené dny začíná pohotovost v 15.30 hod. a končí v 7.00 hod. následujícího dne. Mimo tuto dobu poskytují péči spádoví oční lékaři ve svých ambulancích.

Pohotovost o víkendech a svátcích je zajišťována podle rozpisu. V tyto dny začíná pohotovost v 7.00 hod. a končí v 7.00 hod. následujícího dne.

Lékaři & Pracoviště

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FN Ostrava - Oční klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře FN Ostrava - Oční klinika