FN Ostrava - Oční klinika

FN Ostrava - Oční klinika

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 0   Ostrava

FN Ostrava - Oční klinikaZeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
17.listopadu 1790
Ostrava
Poruba
708 52
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FN Ostrava - Oční klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.FN Ostrava - Oční klinika již získal/a tato hodnocení

Anonymous
Anonymous

,
Spokojený/á   |  
Laserové operace očí

Od malička jsem měla problémy se šilhaním, po porodech se to zhoršilo. Díky zlatým ručičkám Mudr.Janky Šajnarové z FN-Ostrava Poruba, mám opět obě oči v pořádku. Konečně se zase můžu podívat lidem do očí, aniž bych z toho měla deprese. Všem, kteří máte obdobné problémy, vřele doporučuji MUDr.Šajnaro...

Více

ProfilMotto:

Oční klinika FNO poskytuje komplexní péči o pacienty s očními onemocněními prostřednictví svých ambulancí, odborných poraden a lůžkovou stanicí.

Více o nás

Péče je v souladu s posledními trendy očního lékařství ve světě. Výhodou je možnost využití spolupráce s ostatními lékařskými obory fakultní nemocnice.

Lůžkové oddělení Oční kliniky FNO

Lůžka jsou určena pacientům přijímaným především k náročným a komplikovaným operacím, dále pacientům s úrazy, a také těm, jejichž zdravotní stav vyžaduje intenzivní péči. Řadu operací je možné provést bez hospitalizace - ambulantně.

Oddělení pro děti s vadami zraku

Oddělení je střediskem péče o pacienty se zrakovými vadami všech věkových skupin. Hlavní náplní je komplexní péče o děti šilhavé a tupozraké bez ohledu na region, ze kterého pocházejí.

Odborné ambulance

  • Příjmová ambulance

  • Všeobecné ambulance

Poradny

  • Makulární a vitreoretinální poradna

  • Centrum pro léčbu věkem podmíněné makulární degenerace

  • Oční diabetologická poradna

  • Glaukomová poradna

Pohotovostní služba

V Ostravě se na oční pohotovosti podílejí 3 nemocnice.

Po, Čt: Nemocnice Vítkovice

Út, St: MNOF

Pá: FN Ostrava

V uvedené dny začíná pohotovost v 15.30 hod. a končí v 7.00 hod. následujícího dne. Mimo tuto dobu poskytují péči spádoví oční lékaři ve svých ambulancích.

Pohotovost o víkendech a svátcích je zajišťována podle rozpisu. V tyto dny začíná pohotovost v 7.00 hod. a končí v 7.00 hod. následujícího dne.


Naše fotografie


Zobrazit všechny fotografie


Lékaři & Pracoviště

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FN Ostrava - Oční klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře FN Ostrava - Oční klinika