Fortuna Tur Dental s.r.o.   Praha    

Fortuna Tur Dental s.r.o.Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
  Adresy
Adresa
Radlická 3
Praha
Praha 5 - Smíchov
150 00
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Fortuna Tur Dental s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Pomozte ostatním se rozhodnout.


ProfilDalší info

Zubní  klinika Fortuna Tur Dental se nachází v dobře dostupné lokalitě s možností bezplatného parkování automobilů.

Přivítá Vás naše recepční, hovořicí česky, německy, anglicky , rusky , která Vám ochotně pomůže se vstupními formalitami. Poté se Vás rádi ujmou zubní  lékaři kliniky Fortuna Tur Dental a rozptýlí Vaše případné obavy ze stomatologického ošetření.

Vysoká úroveň ošetření chrupu je zaručena díky nejmodernějšímu stomatologickému zařízení. Klinika disponuje vším, co je nezbytné pro kompletní vyšetření a léčbu stomatologických pacientů.

Pracovníci naší zubní kliniky kladou velký důraz na osobní kontakt lékaře s klientem, což se příznivě odráží ve vzájemné důvěře a zároveň napomáhá předcházet problémům při léčbě .

Individuální a nadstandartní přístup při stomatologickém ošetřeních potřebují zejména děti. Naši odborníci jsou si toho vědomi a dokonale to zvládají.

Na klinice rovněž pracuje dentální hygienistka, která používá k léčbě pacientů moderní stomatologické technologie špičkové úrovně.

Na naší stomatologické klinice jsou průměrné pražské ceny, což pacienti ocení především z toho důvodu, že při ošetření chrupu používáme ty nejlepší materiály a technologie a také s ohledem na to, že u nás léčba trvá velmi krátkou dobu. Naši pacienti rovněž mohou využít pružný systém slev.

Navázali jsme smluvní vztah s Národní Zdravotní Poj. č.222 a Oborovou Zdravotní  Poj. Č.207.

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Stomatologie Ceny od*
Bělení zubů 600 Kč
Dentální hygiena
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky 3 800 Kč
Léčba paradentózy (parodontologie)
Stomatochirurgie (Extrakce zubu)
Zubní implantáty 20 000 Kč
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Fortuna Tur Dental s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Fortuna Tur Dental s.r.o.