Gemini - oční centrum Zlín

Gemini - oční centrum Zlín

SILVER BADGE
Počet příspěvků: 44.5  
 |  Přidat hodnocení

   Zlín    

Gemini - oční centrum Zlín
810 99 Zobrazit číslo 810 999 999 Volat 810 999 999

Zeptejte se lékaře


Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.

Zeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
Pančava 360
Zlín
760 01
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gemini - oční centrum Zlín a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Pomozte ostatním se rozhodnout.


Gemini - oční centrum Zlín již získal/a tyto zkušenosti:

Anonymous
Anonymous

,
Spokojený/á, Celková cena: 12 500 Kč   |  
Operace šedého zákalu laserem

Jaroslav Tyle - 8.8.2013 mi byl operován šedý zákal. Zde mi pomohli přestože mě jinde odmítli operovat z důvodů skvrn na rohovce po úraze v dětství. Tímto chci poděkovat kolektivu zvláště primáři Pavlu Stodůlkovi který operaci provedl otevřel mi nový barevný svět. Doporučuji každému kdo se cítí v b

Více
Yveta111

,
Spokojený/á   |  
Chirurgická léčba chorob sítnice a sklivce

Dobrý večer, byla jsem operována na této klinice, vzhledem k mým očním vadám celkem 4krát. Byla jsem velmi mile překvapena přístupem a obrovskou profesionalitou tamních lékařů, včetně pana primáře Pavla Stodůlky. Mohu jen vřele doporučit a zároveň i poděkovat.

Více
Anonymous
Anonymous

Anonym

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Dobrý den,podstoupil jsem na tamní klinice ve Zlíně vyšetření na několika přístrojích.Chtěl jsem podstoupit operaci očí,protože špatně vidím na blízko.Z hlediska mého povolání \"elektrotechnika\"je to asi nutnost.Operace mi zatím doporučena nebyla,protože do dálky vidím velice dobře.Ale,i tak bych c...htěl poděkovat za vysokou profesionalitu tamních lékařů a sestřiček.Jsou to všechno hlavně moc hodní lidé. Zdraví, Jan.

Více
Anonymous
Anonymous

,
Spokojený/á   |  
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)

Poděkování Oční klinice Gemini Zlín. Před 4 roky jsem podstoupila operaci šedého zákalu na Vaší klinice.Moje obvodní lékařka říkala, že musí šedý zákal uzrát, ale jak jsem se informovala na klinice Gemini, má být operace podstoupena tehdy, když začne znepříjemňovat život. Byla jsem mile překvapena

Více
Milan

,
Spokojený/á, Celková cena: 3 000 Kč   |  
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)

Dnes je to tři týdny,co mi pan doktor Cholevik prováděl zákrok na jediném vidoucím oku.Neuvěřitelné,kdo to neprožil,nepochopí. Rázem jsem zestárnul o deset roků,vidím na sobě každou vrásku,všechny změny, které jsou příznakem stáří, ale i to krásné kolem nás,barvy,detaily,tváře lidí. Moc panu dokto

Více
Anonymous
Anonymous

Anonym

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Maximální spokojenost. Lékaři i ostatní personál kliniky velmi vstřícný. Velmi pěkné prostředí, které hodně přispívá k celkovému výsledku. I když jsem byl jen na vyšetření a konzultaci, lékaři se chovali zodpovědně. Všem na klinice děkuji. Vaši kliniku moc chválím. Procházka Libor.

Více
Mojmír

,
Spokojený/á, Celková cena: 15 Kč   |  
Operace šedého zákalu laserem

Dne 13. března mi byl, na Oční klinice GEMINI Zlín, operován šedý zákal u obou očí implantací tzv. žlutých čoček. Současně mi byla provedena částečná korekce astigmatismu laserem. Stav zákalu byl u obou oči různý a značně mi to ztěžovalo život. První \"prohlédnutí\", bezprostředně po zákroku, bylo

Více
Anonymous
Anonymous

,
Spokojený/á   |  
Telefonické a mailové konzultace

Dobrý den, v Gemini jsem konzultovala podpůrnou léčbu při komplikacích po operaci šedého zákalu (nebyl proveden v Gemini). Komunikace byla rychlá, profesionální, dozvěděla jsem se potřebné. Teď jen čekat, že doporučení zaberou, v což doufám. Hezký den, Jana P., Brno

Více
Anonymous
Anonymous

Anonym

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Dobrý den. V únoru 201O jsem byla na oční klinice Gemini ve Zlíně na dosti těžké operaci sítnice /makulární díry/. Na oko jsem vůbec neviděla. Díky však p. MUDr Němečkovi, který mě můj závažný zdravotní problém vysvětlil, doporučil k operaci ke specialistovi p. MUDr Pavlu Čejkovi. A poněvadž Gemini... obdržela na počátku roku nový specielní přístroj pro tuto operaci a p. MUDr Čejka měl již zkušenosti získané i v zahraničí, sítnici mě úspěšně odoperoval.Sama operace, ikdyž trvala asi 4O minut, nebyla vůbec bolestivá. Před i po celou dobu operace i po ní mě všechno vysvětloval, tak jsem ani velký strach neměla a za všechny tyto informace jsem byla vděčná. Musím říci, že i on sám měl z tohoto výsledku velkou radost, která nešla přehlédnout. Proto jemu i p. primaři MUDr Stodůlkovi, který mě provedl další operaci, upřimně děkuji. Proto všem, kteří mají podobný problém, operaci v Gemini doporučuji.Emilie Bártová, Zlín Louky

Více


Další hodnocení

ProfilMotto:

Dopřejte svým očím ten nejostřejší obraz!

Další info

Profil společnosti

Soukromá oční klinika Gemini oční centrum Zlín rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. Naším cílem je nejvyšší možná kvalita vašeho vidění. Zdravotní péče je výsledkem spolupráce a osobního přístupu týmu zdravotníků, vedeného renomovanými lékaři a pracujícího se špičkovou technikou.

Samozřejmostí je vstřícnost personálu a snaha vyhovět klientům v jejich požadavcích. Z tohoto důvodu provádíme část služeb včetně některých operací i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách.

V čele týmu specialistů stojí prim. MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., oční chirurg s dlouholetou praxí a vysokým renomé v ČR i v zahraničí. Je znám svým přínosem pro oční medicínu řadou unikátních očních operací, které provedl v mnoha případech jako první v ČR nebo i ve světě.

Oční operace v Gemini

Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření na moderních přístrojích. Najdete nás ve Zlíně, v Praze a v Českých Budějovicích. Můžete se k nám objednat po internetu.

Vaše oči nejprve důkladně vyšetříme na moderních přístrojích a v případě potřeby pro vás vybereme nejvhodnější operaci. Může jít o korekci oční vady metodami LASIK, epi-LASIK, femto-LASIK, operaci šedého zákalu nebo sítnice.

Vlastní zákrok provádí zkušený operatér na operačním sále s přístrojovým vybavením nejvyššího standardu. Hlavní zásadou je šetrnost operace a cílem rychlé dosažení vysoké kvality zraku. Díky moderním a šetrným postupům provádíme všechny operace ambulantně.

Díky velkému zájmu o operace v Gemini v celé ČR jsme pro vás otevřeli pracoviště v Praze a Českých Budějovicích. Ta jsou vybavena špičkovými lasery Allegretto WaveLight. Gemini tak provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v ČR. V Gemini ve Zlíně kromě laserových korekcí provádíme ročně také několik tisíc operací šedého zákalu a jiné oční operace.

Navštivte nás i na našich dalších pracovištích

Praha

U Křížku  572

Praha - západ

POZOR! Nejedná se o ulici U Křížku v Praze - Nuslích.

GSM:  +420 731 221 444

e-mail: praha@gemini.cz

České Budějovice

Lidická třída 2144/108

370 01 České Budějovice

tel:     +420  386 360 111

fax:    +420  386 360 111

GSM: +420 737 450 450

e-mail: cb@gemini.cz

 

 

Dr. Bohdan Pomahač se setkal s primářem Stodůlkou ve Zlíně

Uznávaný lékař, který vrací lidem obličeje, Bohdan Pomahač navštívil primáře oční kliniky Gemini koncem července ve Zlíně. V průběhu dovolené, kterou i s manželkou a dvěma dětmi trávil v Čechách (žije ve Spojených Státech), zamířil na osobní pozvání primáře Stodůlky i do Zlína. Prohlédl si zlínskou kliniku a její zbrusu nové technické vybavení a s panem primářem Stodůlkou společně probírali možnost budoucí spolupráce.

Lékaři & Pracoviště

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Oční lékařství Info Ceny od*
Chirurgická léčba chorob sítnice a sklivce Ceník platí pro pacienty,...
Keratoprotéza - umělá náhrada rohovky
Konzervativní léčba chorob sítnice a sklivce
Aplikace nitrooční injekce AVASTIN
Korekce očních vad nitroočními zákroky
Implantace fakické čočky pouze v Gemini Zlín, cena... 20 000 Kč
Implantace umělé čočky - PRELEX, RLE
Laserové operace očí
Laserová operace očí - LASIK
Laserová operace očí metodou epiLASIK
Laserová operace očí metodou femtoLASIK
Termokeratoplastika - TDK
Léčba glaukomu - zeleného zákalu
Léčba keratokonu metodou CCL/CXL
Léčba očních zánětů
Nepřímá oftalmoskopie
OCT – oční koherentní tomografie
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Operace očních víček (Blefaroplastika)
Operace dolních víček
Operace horních víček
Operace pterygia rohovky
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace) pro nepojištěné a cizince,...
Operace šedého zákalu laserem
Prodlužování řas
Transplantace rohovky – keratoplastika
Vyšetření zorného pole
Vyšetření zrakové ostrosti do blízka
Vyšetření zrakové ostrosti do dálky

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gemini - oční centrum Zlín a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Gemini - oční centrum Zlín