Gemini oční klinika, České Budějovice

Gemini oční klinika, České Budějovice

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 03.5  
 |  Přidat hodnocení

   České Budějovice

Gemini oční klinika, České Budějovice  Adresy
Adresa
Lidická třída 2144/108
České Budějovice
370 01
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gemini oční klinika, České Budějovice a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.Gemini oční klinika, České Budějovice již získal/a tato hodnocení

KateLondon

,
Spokojený/á, Celková cena: 35 000 Kč   |  
Laserová operace očí - LASIK

Nechala jsem se operovat v 2012 v ordinaci Gemini v Ceskych Budojovicich.Zakrok je absolutne bezbolestny,jen mozna neprijemny,asi jako navsteva u zubare. Jiz druhy den vidite, trva zhruba 3 tydny,nez se zrak ustaly,ale ted vidim perfektne, zadne vedlejsi efekty,az mi prijde,ze jsem nikdy bryle nenos...

Více
Anonymous
Anonymous

,
Spokojený/á, Celková cena: 35 000 Kč   |  
Laserová operace očí metodou femtoLASIK

Všem operaci určitě doporučuji. Je sice velmi drahá, když jsem si spočítala, kolik dám za čočky a brýle, tak se to vyplatí. Lékaři jsou skvělý a s výsledkem jsem velmi spokojená. Zákrok je bezbolestný, prostě skvělá volba.

Více

ProfilMotto:

Dopřejte svým očím ten nejostřejší obraz!

Více o nás

Profil společnosti

Soukromá oční klinika Gemini oční centrum rozvíjí dlouholetou tradici oční chirurgie. Naším cílem je nejvyšší možná kvalita vašeho vidění. Zdravotní péče je výsledkem spolupráce a osobního přístupu týmu zdravotníků, vedeného renomovanými lékaři a pracujícího se špičkovou technikou.

Samozřejmostí je vstřícnost personálu a snaha vyhovět klientům v jejich požadavcích. Z tohoto důvodu provádíme část služeb včetně některých operací i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách.

Oční operace v Gemini

Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření na moderních přístrojích. Najdete nás ve Zlíně, v Praze, v Brně a v Českých Budějovicích. Můžete se k nám objednat po internetu.

Vaše oči nejprve důkladně vyšetříme na moderních přístrojích a v případě potřeby pro vás vybereme nejvhodnější operaci. Může jít o korekci oční vady metodami LASIK, epi-LASIK, femto-LASIK, operaci šedého zákalu nebo sítnice.

Vlastní zákrok provádí zkušený operatér na operačním sále s přístrojovým vybavením nejvyššího standardu. Hlavní zásadou je šetrnost operace a cílem rychlé dosažení vysoké kvality zraku. Díky moderním a šetrným postupům provádíme všechny operace ambulantně.

Gemini provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v ČR.


Naše fotografie

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gemini oční klinika, České Budějovice a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Gemini oční klinika, České Budějovice