Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
6 Bendall Mews
West End Medical Practice
NW1 6SN Londýn
Velká Británie

Hodnocení

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Jakub Tencl Ph.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil

Profil

Motto:

Když následuješ své srdce, nic není nemožný!

Uvítání

Dobrý den,

Vítejte v mém profilu! Jsem klinický hypnoterapeut s praxí v Londýně, ale i v Praze obvykle jednou za tři měsíce. Moje dráha hypnoterapeuta začala v roce 2015, kdy jsem dokončil svá studia v Los Angeles, USA. Pokud hledáte asistenci při dosahování Vašeho cíle, ale nejste si zatím s něčím jistý, jsem zde abych Vám zodpověděl veškeré dotazy. Možná je i konzultace po Skype.

Děkuji a těším se na spolupráci s Vámi!

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializuji se na sebepřijetí, zotavení se z traumatu, zvládání bolestí,  odvykání kouření, léčba vnitřního dítěte, úzkosti a hubnutí a závislosti

Naše ordinace

V londýně je ordinace součástí kliniky, plně vybavená v přijemném prostředí s čekárnou.

Vzdělání a praxe

Diplom z hypnoterapie mám z univerzity v Los Angeles, kde jsem poté absolvoval další specializace v rámci profesního vzdělávání včetně klinických hodin.  Doktorát v oboru hypnoterapie jsem získal na univerzitě Charter, která není akreditovaná státem. Diplom z psychologie jsem ziskal ve Velké Británii. Vzorem se mi stal Dr. John Kappas a jeho jedinečný přístup, který zohledňuje všechny typy osobností a který byl jedním z prvních kdo změnil pojetí hypnoterapie v 60tých letech. Dále mě inspiroval John Melton, Ch.T. a můj supervizor Elaine Perliss, Ch.T. S vlastní zkušeností v Mindfulness jsem vytvořil jedinečnou metodu, kterou nazývám Kognitvní behaviorální hypnoterapie založená na mindfulness. V souvislosti se sebepřijetím jsem vyvinul metodu v této oblasti. Jsem i autorem výzkumů jak v souvislosti s metodou sebepřijetí tak i v lingvistické a behaviorální oblasti.

Jsem akreditovaným členem The National Hypnotherapy Society a zakladatelem The British Association of Therapists and Hypnotherapists.

Zajímavosti

Kromě 200 klinických hodin mám za sebou dva roky práce s klienty převážně ve Velké Británii, ale i v USA a Kanadě. Publikoval jsem několik knih v obou jazycích, češtině a angličtině. Mezi nimiž jsou i publikované výzkumy.

Zákroky

Zákroky

Zákroky Celostní medicína Info Ceny do* Možnost splátek
Hypnoterapie 60 minut Do 1 200 Kč Ano
Zákroky Psychologie Info Ceny do* Možnost splátek
Hypnoterapie 60 minut Do 1 200 Kč Ano
Koučink (koučování) 60 minut Do 1 200 Kč Ano
Léčba deprese 60 minut, možná nutnost... Do 1 200 Kč Ano
Obavy ze zvládání nových situací 60 minut Do 1 200 Kč Ano
Osamělost, ztráta blízké osoby 60 minut Do 1 200 Kč Ano
Špatné zvládání stresu 60 minut Do 1 200 Kč Ano
Psychosomatické potíže 60 minut, možná nutnost... Do 1 200 Kč Ano
Vyčerpanost, únava 60 minut Do 1 200 Kč Ano

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.