Evropská oční klinika Lexum České Budějovice
Evropská oční klinika Lexum České Budějovice

Evropská oční klinika Lexum České Budějovice

Evropská oční klinika Lexum České Budějovice

Kontakt

Adresy

Adresa
Česká 66
370 01 České Budějovice
Česká republika

 České Budějovice   
Hodnocení (3)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Evropská oční klinika Lexum České Budějovice a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Evropská oční klinika Lexum České Budějovice již získal/a tato hodnocení

Operace šedého zákalu - MUDr. Maršák

 |  Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
MY WAY  |  9.10.2017
  Spokojený/á

Dík za precizní výkon panu MUDr Maršákovi,operace proběhla v sympatickém prostředí celého pracovního týmu,dík patří i dvěma sestrám,které mě k operaci připravovaly. Vidím na dálku jako nikdy předtím!Vřele doporučuji svěřit se do péče tohoto operačního týmu.Al.Č.

 1 Like

Perfektní výsledek, vysoká odbornost

 |  Vrozená katarakta (šedý zákal)
Registrovaný uživatel  |  7.12.2015
  Spokojený/á

Perfektní výsledek, vysoká odbornost a mimořádně pečlivý a laskavý přístup personálu.

 1 Like

Operace bez bolesti

 |  Operace šedého zákalu laserem
Registrovaný uživatel  |  2.3.2015
  Spokojený/á

Mám zkušenosti velmi dobré,perfekní přístup k pacientovi,operace bez závad zlepšení zraku podle předpovědi.Výborní lékaři a celý personál. Jiří s manželkou.

Profil

Profil

Motto:

Šance pro Vaše oči

Více o nás

Profil kliniky

Oční klinika Lexum byla založena v roce 1993. V průběhu svého působení se stala mezinárodně uznávaným centrem refrakční chirurgie.

V roce 2002 zahájila provoz klinika Lexum Ostrava, v roce 2006 Lexum České Budějovice, v roce 2009 Lexum Brno a v roce 2010 pobočka Lexum Tábor.

Čím je Evropská oční klinika Lexum výjimečná

Možností výběru z kompletního spektra postupů refrakční chirurgie – díky dokonalému přístrojovému vybavení a vysoké kvalifikaci personálu kliniky vám poskytneme široký výběr možností korekce všech refrakčních vad oka – krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, presbyopie a aberací vyššího řádu.

Rozsáhlými zkušenostmi – lékařský tým kliniky Lexum tvoří mezinárodně uznávaní odborníci v oboru očního lékařství. Od založení kliniky v roce 1993 provedli lékaři Lexum více než 150 000 laserových zákroků, operací šedého zákalu, glaukomu, transplantací rohovky, rekonstrukčních očních operací, operací sklivce a odchlípené sítnice.

Moderním vybavením – vyšetřovny a operační sály kliniky Lexum jsou vybaveny nejmodernější dostupnou technikou. K laserové léčbě dioptrických vad lékaři Lexum používají femtosekundové lasery VisuMax 500 kHz ( Carl Zeiss Medi-tec) a Da Vinci (FEMTO LDV Ziemer Ophthalmic System AG). excimerový laser MEL 80 firmy Carl Zeiss. K přesnému stanovení refrakční vady a vhodnosti refrakční operace se používají moderní diagnostické přístroje: topograf, který zobrazuje přesnou mapu rohovky, pachymetr ke zjišťování tloušťky rohovky, refraktometr pro měření objektivní refrakce a zakřivení rohovky. Součástí vyšetření je i pupilometrie, která stanoví šíři zornice.

Podrobností informací o průběhu léčby – chceme, abyste společně s našimi lékaři rozhodovali o volbě nejvhodnějšího postupu, který povede k odstranění vaší oční vady. Proto je naší snahou poskytovat vám podrobné informace o všech možnostech léčby v přehledné, názorné a co nejúplnější formě.

Vysokou kvalitou péče – průběžně vyhodnocujeme naše výsledky, sledujeme světové trendy, zdokonalujeme přístrojové vybavení a postupy s cílem poskytnout vám maximální možnou kvalitu péče.

Světovým uznáním – klinika Lexum je uznávaným mezinárodním školicím centrem a je pravidelně navštěvována zahraničními oftalmology. Lékaři kliniky Lexum přednášejí na světových konferencích a publikují své zkušenosti v renomovaných odborných časopisech. Jsou členy řady odborných společností - American Academy of Ophtalmology, American Society of Cataract and Refractive Surgery, International Ocular Inflammation Society, European Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Association for Eye Research, European Glaucoma Society atd.

Pracovní doba:

Pondělí 7:30 - 17:00
Úterý 7:30 - 16:00
Středa 7:30 - 17:00
Čtvrtek 7:30 - 16:00
Pátek 7:30 - 14:00

 

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Info Ceny od*
Laserové operace očí
   Laserová operace očí - LASIK cena je uvedena za jedno... Od 8 900 Kč
   Laserová operace očí metodou femtoLASIK cena je uvedena za jedno... Od 8 900 Kč
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace) Standardní léčba šedého...
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček Od 10 000 Kč

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video
Články

Články

Šilhání dovede potrápit

6.6.2011

Také jste se setkali s někým, komu tzv. ujíždělo jedno oko jiným směrem? A když s Vámi hovořil, tak jste měli problém dívat se mu „do... Více