Moravia dental center

Moravia dental center

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 04.0  
 |  Přidat hodnocení

   Brno

Moravia dental centerZeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
Viniční 235
Brno
Brno Židenice
615 00
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Moravia dental center a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.Moravia dental center již získal/a tato hodnocení

Anonymous
Anonymous

Anonym

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Pana doktora Beneše určitě mohu všem doporučit. Příjemné jednání, příjemné prostředí, snadná domluva termínu a hlavně to nebolí. Z návštěv u zubaře mám trochu strach :) Misa

Více

ProfilMotto:

Nechte se ošetřit profesionálním týmem odborníků

Více o nás

Profil centra

Po více než dvou letech existence privátní stomatologické praxe Studia VISAGE  se rozšířil náš tým  o dalšího zubního lékaře, dentální hygienistku a střední zdravotnický personál a změnil se název zubní praxe na moravia dental center.

Nabízíme každému klientovi ještě komplexnější péči moderní světové stomatologie než kdy dříve.

Během naší práce věnujeme maximální pozornost nejen kvalitní a esteticky perfektní rekonstrukci defektů chrupu, ale dokážeme klientům také ukázat efektivní způsoby prevence, které jsou základním kamenem orálního zdraví. Díky profesionální dentální hygieně má náš klient vznik zubního kazu, onemocnění dásní a závěsného aparátu zubu pevně pod kontrolou.

S každým novým klientem, který hledá právě to, co mu naše praxe nabízí, tedy kvalitu, preciznost, krásu a čistotu jeho úsměvu, se nám dostává kýženého zadostiučinění a práce je pro nás radost.

Každému pacientovi nabízíme ošetření, jehož součástí je:

Bezbolestnost - Každý zákrok, který je spojený s jakoukoliv bolestí je prováděn v lokální anestezii - místním znecitlivění.

Špičková úroveň léčebných postupů - Díky každoročnímu absolvování mnoha teoretických a praktických vzdělávacích kurzů u českých i zahraničních specialistů udržujeme v naší stomatologické praxi léčebné postupy na nejvyšší světové úrovni.

Důraz na prevenci - Naším prvotním posláním je předcházení vzniku zubního kazu a onemocnění závěsného aparátu zubu - parodontitidě. Dentální hygienistky jsou proto již několik let považovány za strážné anděly zdravého a čistého úsměvu našich pacientů nejen v naší stomatologické praxi.

Špičkové technické vybavení - Vzhledem k náročným pracovním podmínkám a nárokům kladených na přesnost a kvalitu naší práce jsme vybaveni nejmodernější technickými přístroji a technologiemi:

  • Japonské mikromotorové vrtačky NSK

  • Preparační nástroje firmy KOMET, MAILEFFER

  • Endodontické nástroje firmy MAILEFFER,VDW

  • Vysokopulzním rentgenovým přístrojem firmy BMT

  • Apexlokátorem poslední generace firmy DENSPLY

  • Parním sterilizátorem firmy BMT

Komplexnost péče - dentální, hygiena, Estetická stomatologie, Bělení zubů, Konzervační stomatologie, Endodoncie, Parodontologie, Stomatochirurgie, Implantologie, Ortodoncie

Mnohaletou záruku na námi provedené ošetření - Vzhledem k vysoké úrovni našich teoretických znalostí a praktických dovedností, profesionalitě a technickému zázemí si můžeme dovolit poskytnout až 10 letou záruku na zubní výplně, 5 letou záruku na protetické práce, korunky, můstky.

Profesionální, osobní a citlivý přístup k pacientovi - Na prvním místě v našem profesionálním měřítku hodnot stojí pacient, jeho potřeby, pocity, jeho obavy a přání.

Špičková protetická laboratoř - Spolupracujeme se zubní laboratoří, ve které se snoubí nadšení, mládí a šikovnost českých rukou s důrazem na kvalitu před kvantitou.

Příjemné prostředí

Ordinační doba - Vzhledem k časově náročnému programu většiny z nás jsme přizpůsobili ordinační dobu potřebám našich pacientům. 


Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Stomatologie Ceny od* Ceny do*
Augmentační techniky v parodontologii a implantologii
Bělení zubů 1 500 Kč 12 000 Kč
Cerec (zákroky pomocí robotu) CAD/CAM
Dentální hygiena
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků) 1 500 Kč 11 000 Kč
Mikroskopická endodoncie
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky 900 Kč 11 000 Kč
Kompozitní fazety
Léčba paradentózy (parodontologie)
Ortodoncie
Stomatochirurgie
Zirkonové (celokeramické) implantáty
Zubní implantáty 19 000 Kč
Zubní miniimplantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Fotky před/po
Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Moravia dental center a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Moravia dental center