Orthes, spol. s.r.o.

Orthes, spol. s.r.o.5.0  
 |  Přidat hodnocení

   Rožnov pod Radhoštěm

Orthes, spol. s.r.o.Adresa
Palackého 481
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Orthes, spol. s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.Orthes, spol. s.r.o. již získal/a tato hodnocení

Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Kyčel - totální endoprotéza klasická

Profesionální, nesmírně lidský,klidný a otevřený přístup k pacientovi. Před operací v mých 58 letech jsem nemohl chodit ani pořádně sedět. Nyní je mi 62 roků, běhám, hraju tenis a zase lyžuju. Od operace jsem čekal, že mi uleví od bolesti. Nakonec jsem vlastně omládl o 25 let. Jedním slovem zázrak.....

Více
Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Koleno - totální endoprotéza

Perfektní přístup k pacientovi a zrovna tak provedení operace.Všude by to mělo fungovat jako v Orthesu.

Více
miluset

Vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Neslib...

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Neslibuje, nenalhává, koná. Miluše Tučková

Více

ProfilMotto:

Cílem je komplexní léčba poruch pohybového ústrojí s důrazem na artroskopické operace velkých kloubů a endoprotetiku kyčelního a kolenního kloubu, včetně následné rehabilitace.

Více o nás

Profil centra

Lůžkové ortopedické zařízení Orthes zahájilo v Rožnově činnost v listopadu roku 1996.

Od počátku je cílem komplexní léčba poruch pohybového ústrojí s důrazem na artroskopické operace velkých kloubů a endoprotetiku kyčelního a kolenního kloubu, včetně následné rehabilitace.

V současnosti disponuje vlastním lůžkovým oddělením s kapacitou třinácti standardních lůžek a třech míst na pooperační jednotce intenzivní péče a samostatnými ambulancemi pro ortopedii a traumatologii pohybového systému v Rožnově pod Radhoštěm a Valašském Meziříčí. Pro oblast Rožnova a Valašského Meziříčí zajišťuje v plném rozsahu základní ortopedickou péči. Léčeni jsou zde však pacienti z celé České republiky i zahraničí.

Poloha v srdci Beskyd a čisté životní prostředí přispívá k ožívání tradice klimatických lázní. Ortopedické lůžkové zařízení se snaží tuto tradici obohatit a dále rozvinout.

Naše služby

Ortopedické lůžkové zařízení Orthes se zabývá komplexní léčbou poruch pohybového aparátu, včetně následné rehabilitace. Specializuje se na operační výkony v oblasti kolene, kyčle, ramene a výkony na noze a ruce.  Mezi stěžejní operační výkony patří totální náhrady kyčelního a kolenního kloubu, včetně náhrad revizních. Specializované artroskopické operace jsou prováděny na kolenním kloubu, včetně rekonstrukce zkřížených vazů. Provádíme rovněž artroskopie ramenního, hlezenném a loketním kloubu.

Pacienti jsou operováni na klimatizovaném aseptickém operačním sále. Po operaci následuje diferencovaná léčebná péče, která minimalizuje riziko vzniku komplikací a zrychluje a zkvalitňuje proces zotavení.


Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Orthes, spol. s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Orthes, spol. s.r.o.