Orthes, spol. s.r.o.
Orthes, spol. s.r.o.

Orthes, spol. s.r.o.

Kontakt

Adresy

Adresa
Palackého 481
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

 Rožnov pod Radhoštěm   
Hodnocení (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Orthes, spol. s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Orthes, spol. s.r.o. již získal/a tato hodnocení

Nemohl jsem chodit, ani sedět

 |  Kyčel - totální endoprotéza klasická
Registrovaný uživatel  |  24.5.2015   Spokojený/á

Profesionální, nesmírně lidský,klidný a otevřený přístup k pacientovi. Před operací v mých 58 letech jsem nemohl chodit ani pořádně sedět. Nyní je mi 62 roků, běhám, hraju tenis a zase lyžuju. Od operace jsem čekal, že mi uleví od bolesti. Nakonec jsem vlastně omládl o 25 let. Jedním slovem zázrak..... Více 

 2 Komentářů

Vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Neslib...

miluset  |  15.3.2014   Spokojený/á

Vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Neslibuje, nenalhává, koná. Miluše Tučková

Profil

Profil

Motto:

Cílem je komplexní léčba poruch pohybového ústrojí s důrazem na artroskopické operace velkých kloubů a endoprotetiku kyčelního a kolenního kloubu, včetně následné rehabilitace.

Více o nás

Profil centra

Lůžkové ortopedické zařízení Orthes zahájilo v Rožnově činnost v listopadu roku 1996.

Od počátku je cílem komplexní léčba poruch pohybového ústrojí s důrazem na artroskopické operace velkých kloubů a endoprotetiku kyčelního a kolenního kloubu, včetně následné rehabilitace.

V současnosti disponuje vlastním lůžkovým oddělením s kapacitou třinácti standardních lůžek a třech míst na pooperační jednotce intenzivní péče a samostatnými ambulancemi pro ortopedii a traumatologii pohybového systému v Rožnově pod Radhoštěm a Valašském Meziříčí. Pro oblast Rožnova a Valašského Meziříčí zajišťuje v plném rozsahu základní ortopedickou péči. Léčeni jsou zde však pacienti z celé České republiky i zahraničí.

Poloha v srdci Beskyd a čisté životní prostředí přispívá k ožívání tradice klimatických lázní. Ortopedické lůžkové zařízení se snaží tuto tradici obohatit a dále rozvinout.

Naše služby

Ortopedické lůžkové zařízení Orthes se zabývá komplexní léčbou poruch pohybového aparátu, včetně následné rehabilitace. Specializuje se na operační výkony v oblasti kolene, kyčle, ramene a výkony na noze a ruce.  Mezi stěžejní operační výkony patří totální náhrady kyčelního a kolenního kloubu, včetně náhrad revizních. Specializované artroskopické operace jsou prováděny na kolenním kloubu, včetně rekonstrukce zkřížených vazů. Provádíme rovněž artroskopie ramenního, hlezenném a loketním kloubu.

Pacienti jsou operováni na klimatizovaném aseptickém operačním sále. Po operaci následuje diferencovaná léčebná péče, která minimalizuje riziko vzniku komplikací a zrychluje a zkvalitňuje proces zotavení.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky