MUDr. Mohibullah Rafi

MUDr. Mohibullah Rafi

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 1

Ortopedie  |  více Traumatologie

4.0  
 |  Přidat hodnocení

   PřerovZeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
Dvořákova 75
2.pracoviště: železnični poliklinika Olomouc-každou středu
Přerov
75002
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Mohibullah Rafi a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.MUDr. Mohibullah Rafi již získal/a tato hodnocení

Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Koleno - operace čéšky

Byla jsem velmi spokojená. Lékaři i sestřičky byli vstřícní, ochotní, příjemní. Před operací mi byly podány potřebné informace. Po operaci jsem se cítila dobře.

Více
Registrovaný uživatel

Pomohl mi od bolesti

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení

Pan MUDr. Rafi je opravdu vyjímečný lékař nejen díky své empatii k pacientovi, ale i přesně vedené operaci. Nejvíce mě potěšila jeho osobní návštěva po operaci na mém pokoji, kde mi vše konkrétně vysvětlil, což učinil i při vyšetření před operací. Není zvykem u jiných lékařů v jiných nemocnicích, ab...y operatér se takto individuálně bez rozdílu věku a pohlaví pacienta jim osobně věnoval. S ramenem nemám nyní vůbec žádné problémy a pana MUDr. Rafiho doporučuji všem svým známým, kteří mají také bolesti v ramenou.

Více

ProfilMotto:

život je pohyb


Naše fotografie

Členství
ČSOT - Česká společnost pro ortopedii a traumatologii
Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Mohibullah Rafi a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře MUDr. Mohibullah Rafi