Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.
Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.

Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.

Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.

Kontakt

Adresy

Adresa
Mostiště 93
59401 Valašské Meziříčí
Česká republika

 Valašské Meziříčí   
Hodnocení

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice sv. Zdislavy, a.s. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil

Profil

Motto:

Poskytujeme všestrannou lékařskou péči tak, jak se od nemocnice očekává.

Více o nás

Profil společnosti

Nemocnice svaté Zdislavy a.s. je jediné privátní lůžkové zdravotnické zařízení na Vysočině. Pacientům poskytuje všestrannou lékařskou péči tak, jak se od nemocnice očekává.

Slouží nejen lidem z Velkomeziříčska, resp. jihovýchodní Vysočiny, ale nabyla už takového jména, že je vyhledávána pacienty z celé České republiky a dokonce i zahraničí.

Vysoce kvalifikovaný tým nemocnice umí nabídnout specializované výkony. K těm patří například miniinvazivní bandáže žaludku, či náhrady velkých kloubů. Zároveň ale nemocnice slouží všestranně svému regionu a lidem z kraje.

Nemocnice svaté Zdislavy pracuje už několik let bez dluhů, dotací a sanací z veřejných rozpočtů. Je typickou ukázkou kvalitní lékařské péče v symbióze s dobrým ekonomickým počínáním.

Proto je Nemocnice svaté Zdislavy nezbytnou a nenahraditelnou součástí sítě zdravotnických zařízení Vysočiny a České republiky vůbec.

Ortopedické oddělení

Ortopedické oddělení spolu s následnou rehabilitační péčí má celkem 28 lůžek, k tomu dále 3 lůžka intenzivní péče v rámci jednotky intenzivní a resuscitační péče.

Lůžková část oddělení je umístěna v nově vybudovaných prostorách nemocnice. Pacienti jsou ubytováni v moderně zařízených, převážně dvoulůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením, na některých pokojích je k dispozici TV.

Na pokojích, které nejsou vybaveny TV přijímačem, je možné po domluvě se staniční sestrou využít vlastního přenosného přístroje.V rámci nadstandardních služeb je možné individuální objednání stravy z našeho stravovacího provozu.

O pacienty se na oddělení stará tým kvalifikovaných lékařů, sester a fyzioterapeut. Naši pacienti jsou operováni na moderním superaseptickém klimatizovaném operačním sále, k dispozici je i samostatný sál pro septickou ortopedii.

Ve spektru naší operativy jednoznačně dominují endoprotézy kyčelního a kolenního kloubu, kdy po několik posledních let provádíme kolem 400 těchto operací ročně.

Nelze ale pominout i arthroskopické operace zejména kolena a ramena, kdy v poslední době operujeme velké množství náhrad předního zkříženého vazu nebo stabilizací ramenního kloubu pro recidivující luxaci.

Další oblastí, kde jsme aplikovali do praxe nejnovější poznatky a léčebné postupy, je například chirurgie nohy, hlavně řešení statických deformit (vbočený palec, plochá noha , deformity prstů).

K dispozici máme moderní instrumentarium a implantáty „NEW DEAL“ pro chirurgii nohy.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky