MUDr. Eva Ungerová

MUDr. Eva Ungerová1.0  
 |  Přidat hodnocení

   Brno

Neurologie a rehabilitace - MUDr. Eva Ungerová  Adresy
Adresa
Palackého třída 250/29
Brno
Královo pole
612 00
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Eva Ungerová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.ProfilMotto:

Lépe přijít dříve než později. A pak už se nemusíte o sebe bát. Ale nejlepší je pravidelně cvičit.

Více o lékaři

Profil ordinace

Zdravotnické zařízení MUDr. Evy Ungerové bylo založeno v r. 1999, kdy byla otevřena neurologická ambulance, ve které pacienti byli ošetřeni jednak po stránce celého neurologického spektra chorob, ale hlavně se specializovala na onemocnění páteře, tedy vertebrogenní problematiku.

Toto vyplývalo ze spojení oboru neurologie s manuální medicínou. V r. 2002 pak byla otevřena rehabilitace, která poskytuje spolu s neurologii komplexní péči pro vertebrogenní choroby. Rehabilitace však není specializovaná jen na vertebrogenní problematiku, ale na rehabilitaci v celé její šiři. Komplexnost celého zařízení vyplývá ze spojení neurologie, manuální medicíny, rehabilitace a akupunktury.

Nabízíme odblokování páteře (také za účelem zbavení bolesti hlavy nebo migrén), rehabilitace, masáže, akupunkturu, EEG (ElektroEncefaloGrafie). Provádíme také neurologická vyšetření řidičů s EEG ze zákona 411/2005. Ošetření může být prováděno dle domluvy s pacientem. Spolupracujeme také se všemi zdravotnickými pojišťovnami. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.


Naše fotografie


Zobrazit všechny fotografie


ZákrokyCeny se zobrazují v
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od*
Akupunktura a Akupresura
Klasická masáž
Manipulační terapie, Mobilizace
Masáže lávovými kameny 40 minut 600 Kč

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Eva Ungerová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře MUDr. Eva Ungerová