Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Náhlé rozostření vidění - Astigmatismus, cylindry a jejich léčba - Diskuze

Náhlé rozostření vidění

Náhlé rozostření vidění

maru75
maru75  |  návštěvník  |  Praha
Od mládí jsem byla krátkozraká, poslední vyšetření -2,5 dioptrie. Týden na to se mi rozostřilo bez příčiny vidění na jedno oko. Lékařka mi dala předepsala na toto oko cylindrické sklo. Po dalších příčinách této náhlé změny se nepátrá. Je to normální postup, nehrozí nějaké další zhoršení?
Předem díky za reakci M.Klenková (38 let)
Oční klinika NeoVize Brno  |  Premium member  |  Brno
  • 167 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
příčina rozostřeného vidění může být v nekorigované refrakční vadě, ale může ho rovněž způsobovat onemocnění sítnice, zrakového nervu ... Pokud tedy nové brýle nevyřešily problém s rozostřováním vidění, doporučil bych došetření příčiny u očního lékaře.
S pozdravem
T.Jurečka


MUDr. Tomáš Jurečka, Ph.D.
Oční klinika NeoVize
Poliklinika Viniční
Viniční 235
615 00 Brno-Židenice
Česká republika
Tel.: +  420 ... Zobrazit číslo 420 517 070 707  Telefon , +  420 ... Zobrazit číslo 420 517 070 700  Telefon
Mobil: +  420 ... Zobrazit číslo 420 775 858 700  Telefon
e-mail: info@neovize.cz
www.neovize.cz
Oční centrum Praha, a.s.  |  Basic member  |  Praha
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,

příčina nemusí spočívat jen v refrakční vadě, ale může být způsobena i jiným očním onemocněním. Nepíšete, zda nová korekce tento problém s rozostřením vyřešila nebo ne. Bylo by vhodné navštívit očního lékaře a absolvovat komplexní oční vyšetření včetně vyšetření očního pozadí.

S pozdravem a přáním krásného dne,

MUDr. Andrea Zúberová
Oční centrum Praha

Související recenze a zkušenosti

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí