Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Herpes zoster na oku - nakažlivost - Léčba očních zánětů - Diskuze

Herpes zoster na oku - nakažlivost

Herpes zoster na oku - nakažlivost

Tereza  |  návštěvník  |  Kosice
  • 1 odpovědí
Dobry den,bol mi diagnostikovany herpes zoster na oku.Chcem sa opytat,ci sa moze moja 9 mesacna dcerka nakazit.este nemala ovcie kiahne.dakujem
MUDr. Michaela Hustá  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov
  • 17 odpovědí
  • 54 Likes
Dobrý den, oční forma herpes zoster je velmi nakažlivé, jedná se o virové onemocnění, tedy možnost nákazy podobná jako u chřipky. Doporučila bych teď omezit kontakt s dcerkou a dodržovat přísná hygienická opatření včetně dezinfekce rukou. S pozdravem M.Hustá
Tereza  |  návštěvník  |  Kosice
  • 1 odpovědí
Dakujem za odpoved.Este ma zaujima,ci moze dostat ovcie kiahne,alebo ten herpes.vela som o tom citala,ale nieje mi jasne,ako to vlastne je.este raz dakujem,ze mnou stracate cas :-)

Reakce na Tereza

MUDr. Michaela Hustá  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov
  • 17 odpovědí
  • 54 Likes
Ano, samozřejmě můžete dítě nakazit, je to virová infekce.

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 27.2.2018
Spokojený/á

Naprostá spokojenost. Ve finále jsem sice žádný zákrok nepodstoupil ale veškeré vyšetření a konzultace případných opatření byla na špičkové úrovni. Celý logistický řetězec od poptávky po vyšetření byl bez chyby.

Doktor ve Vašem okolí