Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Potíže po operaci šedého zákalu - Léčba šedého zákalu (katarakty) - Diskuze

Potíže po operaci šedého zákalu

Potíže po operaci šedého zákalu

Jiřina  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jsou běžné nasl. potíže po operaci šedého zákalu: škrábání v oku, pocit balvanu v oku, bolest oka. Původní čočku mi odstranili a novou jsem zatim nedostala, neboť v oku chybí závěsný aparát. Po operaci jsem 13 dní, lečbu dodržuji, na kontrole jsem byla 3x a vše je prý v pořadku. Subj. mne oko zlobí čím dál více. Lečím se i s glaukomem, nitrooční tlak mám dobrý. Děkuji


Dajdou.  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 5 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
odpovídám na Váš dotaz a já můžu jen říci,že od prvního dne jsem neměla žádný problém,operaci jsem absolvovala v červnu,mám odstraněný šedý zákal a vyměněné obě čočky,na kontrole jsem byla již 3x,další mám až za 3 měsíce a do dnešního dne je vše O.K....možná trošku problém ve vidění v rychlém přechodu ze světla do šera,ale během chvilky,jak se oči rozkoukají je vše dobré.Zatím mohu jen doporučit.
MUDr. Kristina Vodičková Ph.D., FEBO  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Brno
  • 26 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
pokud se Vaše obtíže stupňují, rozhodně navštivte očního lékaře, nejlépe pracoviště, kde byla operace prováděna.

Škrábaní a pocit cizího tělíska jsou po odstranění šedého zákalu normální, výrazné bolesti oka již ne.

S pozdravem,
dr. Vodičková, Neovize

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí