Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zamlžené vidění po operaci šedého zákalu - Léčba šedého zákalu (katarakty) - Diskuze

Zamlžené vidění po operaci šedého zákalu

Zamlžené vidění po operaci šedého zákalu

Lenka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý den,
jsem po operaci šedého zákalu na obou očích, na pravém oku 25.8. a na levém 1.9. operace proběhly bez komplikací, kontroly po operaci byly v pořádku, jen mi víc slzely oči díky náhlému většímu světlu, ale zase jsem snad díky tomu necítila žádné pálení ani písek v očích, na pravé oko jsem viděla hned druhý den velice dobře, ale na to levé nevidím nezamlženě dodnes a v tomto týdnu mám rozostřené vidění i na tom pravém, každou chvíli mi přes něj přejede jakoby mlha. Čekala jsem, že se bude postupně zlepšovat to levé oko a teď to vypadá, že se spíš začalo zhoršovat to pravé. Na pravém oku mám čočku Lentis Comfort LS-313 MF15 na levém Lentis Comfort MF 30 . S p. doktorkou jsme se po vyšetření dohodly, že budu mít v pravém, vedoucím oku čočku na vidění do dálky a na střední vzdálenost a v tom levém do dálky a na blízko, že tím budou pokryty všechny tři vzdálenosti a on si to mozek spojí. Jelikož jinak bylo všechno bez problémů, podezírám z téhle situace mozek, který si to nějak ne a ne spojit. Můžete mi prosím, říct jak dlouho mu to pravděpodobně může trvat, než si na tenhle nový způsob vidění zvykne a zaostří ho? Děkuji
Zdravotnice  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Zdravotnice
Marek  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, reaguji na Vaší zkušenost s mlhou, mam tyden po opraci pO, po operaci vse celkem fajn, ale po tydnu mlha, zhorseni videni a bolest. Me by zajimalo, jak vidite dnes, jestli se Vam to nakonec zlepsilo? Dekuji za odpoved Heřman
Lenka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
  • 9 Likes
Bohužel, nezlepšilo a nezlepší, v tom oku jsou zákaly, které si tam plují a dělají to mlžení. Ony tam byly i před operací, jenže přes ten celkový zákal nebyly rozpoznatelné. Ale mě to oko nebolelo, jestli Vás bolí, běžte s tím hned k lékaři, můžete tam mít zánět. Lenka

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí