Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Duanův syndrom - Léčba strabismu (šilhání) - Diskuze

Duanův syndrom

Duanův syndrom

skekebu  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den,jmenuju se Tereza a je mi 13 let.
Mám duanův syndrom na levé oko.
Chtěla bych být veterinářka a právě nevím,jestli bych s tím mohla operovat zvířata. Nechci jít studovat na školu zbytečně. Pan oční mi řekl,že se s tím do 15ti let dá něco dělat operací. Už jsem v 6ti letech na jedné byla.
Jenže mě to nějak nelimituje v mém životě až na tohle. Toužím po této práci od malička a jsem odhodlána tu operaci podstoupit,ale zase nechci zbytečně. Dosud mi nikdo neodpověděl na mou otázku a doufám že aspoň vy mi odpovíte zda mi nebude vadit duanův syndrom při operacích. Předem moc děkuji

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Kliniku odporúčam, nejde im o biznis, ale o zdravie pacienta. Ja som mala smolu zákrok mi nebol doporučený. Vlastne mi len potvrdili názor mojej očnej lekárky.

1 Like  
Spokojený/á

Z prvu, kdy jsem přišla na kliniku poprvé jsem se bála, ale hned po krátkém čekání ( a to ve velmi příjemném prostředí, což byl obrovský kontrast vůči celkovému vzhledu budovy :D ) začalo kolečko veškerých vyšetření, kdy... Více 

Doktor ve Vašem okolí