Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Operace strabismu na pojišťovnu? - Léčba strabismu (šilhání) - Diskuze

Operace strabismu na pojišťovnu?

Operace strabismu na pojišťovnu?

Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat v dětství ve třech letech mi zjistili strabismus. Levé oko mi ujiždí k pravému koutku. Ted je mi 25 a tato vada me omezuomezuje v osobním a pracovním životě a proto jsem se chtěl zeptat zdali je možný tuto vadu řešit operativné popřípadě zdali je tento zákrok častečné hrazen pojišťovnou?
MUDr. Petra Teplanová  |  Premium member  |  Oftalmologie  |  Praha
  • 3 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, ve většině případů operační řešení strabismu možné je i v dospělém věku, zákrok ale zdravotní pojišťovnou hrazen není. Hezký den, dr. Teplanová
Myšák82  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
U některých pojišťoven je možné zažádat příspěvek, ale bývá to třeba 1000Kč. Zkus to v pojišťovně.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Kliniku odporúčam, nejde im o biznis, ale o zdravie pacienta. Ja som mala smolu zákrok mi nebol doporučený. Vlastne mi len potvrdili názor mojej očnej lekárky.

1 Like  
Spokojený/á

Z prvu, kdy jsem přišla na kliniku poprvé jsem se bála, ale hned po krátkém čekání ( a to ve velmi příjemném prostředí, což byl obrovský kontrast vůči celkovému vzhledu budovy :D ) začalo kolečko veškerých vyšetření, kdy... Více 

Doktor ve Vašem okolí