Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ujíždějící oko při únavě - Léčba strabismu (šilhání) - Diskuze

Ujíždějící oko při únavě

Ujíždějící oko při únavě

Jitka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den, mam dotaz ohledne problemu s "ujizdejicim okem" , neznam spravny vyraz...je mu 40 let, zeak mam dobry , tedy vzdy projdu prohlidkou , v poslednim roce me hlavne ve stresovych situacich ci velke unave zacne bolet leve oko, tlak v dulku, a znami si vsimli ze mi leve oko ujizdi smerem nahoru k vnitrnimu koutku. Znatelne hlavne pri otoceni hlavy do prava. Mela bych si zajit k ocnimu lekari, nebo je to bezny jev pri unave? Dekuji moc za odpoved
prof. MUDr. Pavel Rozsíval CSc., FEBO  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Hradec Králové
  • 133 odpovědí
  • 6 Likes
Vážená paní,
děkuji za dotaz, běžný příznak únavy to není. Je potřeba absolvovat vyšetření u očního lékaře/lékařky. Příčin může být celá řada, nejpravděpodobněji skryté šilhání, které se objeví při únavě.
S pozdravem
P. Rozsíval
Jitka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den pane doktore, děkuji Vám za odpověď, v tomto případě očního lékaře navstivim. Jen doufám, že pro nápravu budou stacit pouze nějaká cvičení. S pozdravem Jitka

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Kliniku odporúčam, nejde im o biznis, ale o zdravie pacienta. Ja som mala smolu zákrok mi nebol doporučený. Vlastne mi len potvrdili názor mojej očnej lekárky.

1 Like  
Spokojený/á

Z prvu, kdy jsem přišla na kliniku poprvé jsem se bála, ale hned po krátkém čekání ( a to ve velmi příjemném prostředí, což byl obrovský kontrast vůči celkovému vzhledu budovy :D ) začalo kolečko veškerých vyšetření, kdy... Více 

Doktor ve Vašem okolí