Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčba kolene plazmou - ACP – léčba krevní plazmou - Diskuze

Léčba kolene plazmou

Léčba kolene plazmou

Ester  |  návštěvník  |  Praha
Žena, 28 let, aktivní sportovec, diagnóza - Wiberg III. v obou kolenou, levé koleno operováno třikrát - naposledy kompletní rekonstukce, včetně aplikace vazu z hamstringu, artroza II.-III., chonropathie III.-IV., pravé koleno jedna stabilizace, artroza a chondropathie o cca stupeň mírnější, Erectus hradí pojišťovna jen jednou za půl roku, navíc funguje jen měsíc, kloubní výživa podávána orálně jen zpomaluje zhoršování stavu, doporučili byste spíše léčbu plasmou nebo kmenovými buňkami?
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
aplikaci kmenových buněk dle platné legislativy v současné době v ČR nelze nabídnout.
Lze tedy doporučit využití aktivované krevní plazmy s obsahem růstových faktorů z krevních destiček.
Více na: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
prim. Moster, Revmacentrum
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den paní Ester.Bohužel,ale momentálně Vám MUDr Kopal nemůže pomoci,protože je hospitalizován na odd JIP.Prozatím naše ambulantní hod odpadají na neurčito.Děkuji za pochopení a přeji krásný den.Kopalová Milena(manželka)
DIPURAMED, estetická a ortopedická ambulance  |  Basic member  |  Čáslav, Kutná Hora, Praha
  • 28 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den
Na základě přednášek, mých zkušeností s pacienty, kteří již léčbu kmenovými buňkami podstoupili, stanoviska Ortopedické společnosti a legislativy, kmenové buňky do kloubu nepatří.
Léčba metodou ACP je vhodná a indikovaná.
Pokud potřebujete podrobnější informace, samozřejmě zavolejte /603221104/
MUDr Petr Jurka

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Velmi špatně jsem chodila, hlavně mi dělaly potíže schody. Dr.Kopala jsem si našla na internetu, jelikož jsem hledala lékaře který tuto metodu provádí. Zjistil arthrosu obou kolen II. stupně. Po rentgenu a vyšetření mi l... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí