FAI kyčle s artrózou

FAI kyčle s artrózou

Fanda91  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den,

před 3 měsíci mi bylo dignostikováno FAI kyčle, kombinace CAM a pincer se vniklou artrozou. Lékař mi napsal rehabilitace a jako doplněk Artrodar. Po třech měsících, ale necítím žádné zlepšení, ale spíše zhoršení. Jsem aktivní sportovec věnující se bojovým sportům, ale bohužel díky této degeneraci jsem velice omezován. Myslíte si, že je vhodné stále pokračovat v léčbě, nebo je možné podstoupit nějaký zákrok?
Děkuji.
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Basic member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 42 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den,
pokud po 3 měsících necítíte žádné zlepšení, obraťte se na specializované pracoviště, které se touto problematikou zabývá a zhodnotí vhodnost ev. artroskopického zákroku nebo otevřeného operačního zákroku. Mohu vám také nabídnout konzultaci na našem pracovišti v Brně, objednat se lze emailem: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den,pokud budeme kyčel léčit je nutné se dostavit s výsledky na vyšretření k nám ,možno se objednat na tel.XXXXXXXXX,XXXXXXXXX. Děkuji kopal
Jsme od 23.8.2016