Lumbosichialgiký syndrom s kořenovou iritací L 5 sin

Lumbosichialgiký syndrom s kořenovou iritací L 5 sin

Hana  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Moje diagnoza ..Lumbosichialgiký syndrom s kořenovou iritací L 5 sin. lehký motorický deficit s kolerátolem na MR L Sp9/17, sek. absolut. stenosa páteř.kanálku. Absolovala jsem infúze 2x do 7 měsíců, rehabilatce 3x , lázně a bolesti jsou stále velké necítím prsty u levé nohy noha mě bolí a je o několik cm ve stehně slabší, užívala mnoho léků, naposledy mi naordinovaly Olwexya 75 mg, bolel mě žaludek a byla jsem jak opitá .
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Jaký je Váš dotaz? S pozdravem Frána Praha XXXXXXXXXXXX
Hana  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Hana . Co mi navrhujete vy , další léčbu nebo zkusit operaci , podotýkám , že bolesti jsou od května 2016

Reakce na Hana

Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, dle výsledků konzultace neurologa a následně operační řešení. S pozdravem Frána
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Basic member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 42 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den, můžete se obrátit na naši fyzioterapeutku, která má velice dobré výsledky u lumboischiadických syndromů a dokáže konzervativně ošetřit tyto bolestivé potíže. Objednat se můžete emailem (XXXXXXXXXXXXXXXXXX) nebo telefonicky (XXXXXXXXXXX). Pokud to stihnete dnes, nejbližší termín je možný již zítra dopoledne.
Hana  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Děkuji, bohužel jsem z Kladna

Reakce na Hana

Klinika Cellthera  |  Basic member  |  Brno
  • 12 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, máme pacienty z celé Evropy a jezdí k nám právě kvůli schopnostem našich lékařů a fyzioterapeutů. Ideálně, pokud vás může někdo přivézt autem, jsou to cca 2,5 hodiny jízdy. Záleží na vás.

Související zákroky