Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolest a loupání v koleni po zvýšené námaze - Bolesti kolen - Diskuze

Bolest a loupání v koleni po zvýšené námaze

Bolest a loupání v koleni po zvýšené námaze

Nikola  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, nedáno jsem absolvovala celodenní výšlap po horách. Jsem velmi aktivní, takže to pro mě nebylo nic náročného, nicméně večer ten den mě začalo mírně bolet koleno při chůzi. Následující den jsem jela na kole a bolest v koleni se zhoršila. Koleno bolí a lupe, když ho ohýbám. Nemám problém, když je noha natažená nebo naopak ohnutá, bolí mě jen přechod mezi pozicemi. Koleno je lehce nateklé, po rozhýbání je bolest mírnější. Do kopce koleno nebolí, z kopce je bolest naopak silnější. Předem moc děkuji za jakoukoli radu. Nikola, 18 let
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Basic member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 42 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den,
při pohybu zřejmě došlo k přetížení měkkých tkání kloubu, může se jednat o tzv. reaktivní synovitidu, nejlépe je snížit fyzickou zátěž a případně přikládat ledové obklady. Pokud by se potíže vracely nebo stupňovaly, pak je vhodné navštívit ortopeda, viz také kontakt na XXXXXXXXXXXXXXXXX
Zdraví J. Michálek
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, je možné intaartikulární postižení kolene při Vaší pohyb. aktivitě,určitě bych dopor. ortop.klinické vyšetření , pak ev další postup s pozdravem Kopal