Píchání pod kolenem při zátěži

Píchání pod kolenem při zátěži

skolnas  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den chtěl jsem se zeptat poslední dobou mám pichlavé bolesti pod kolenem přímo na holení kosti. Bolesti se nejvíce projevují při zátěži a po ní. Po fyzické zátěži se budim bolestmi. Žádné krevní sraženiny nepozoruji. Děkuji za odpověd Školnas
INGE241  |  návštěvník  | 
  • 1 odpovědí
Dobry den.chcela by som sa opytat na bolest v kolene.pretrvava skoro mesiac pichlava bolest,hlavne pri ohnuti kolena.lekar mi po RTG nasadil tabletky aulin,no bolest pretrvava.posiela ma na dalsi RTG a uvazuje nad magnetickou rezonanciou,nakolko po dnesnom ultrazvuku kolena mi napisal do spravy pojmy,ktore by som rada od vas chcela vysvetlit:v oboch kolenach laxný LCA,predna zasuvka do 1cm....USG:patellae zvlnene,slabsie tonizovane,v suprapatel.recesse bez výpotku,med. a later.meniskus sa bez jednoznacnej lézie,later. v oblasti zadneho rohu susp.zdvojena kontura.V poplit.jamke bez naplne cysty.ľahkozahroreny okraj.med.kondylu tibie. Dg.: Gonalgia 1.dx in obs. ,Distentio LCA g.l.u. ,Meninskopathia? zaujimalo by ma,co podla ultrazvuku lekar skonstatoval.dakujem pekne za skoru odpoved. INGA S. ,pekny den
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám občas problém s koleny dost se to stupňuje. Mám hlavně v pravém koleni v dolní části takový pichlavý pocit dky kterému sotva došlápnu na nohu. Ten pocit vyvolává dlouhé stání třeba na brigádě a hlavně pokrčené nohy nebo jízna na kole. dřív jsem hodně tancovala a obě kolena mi hodně lupou a vržou, ale tato bolest je dost nepříjemná a od té doby co mám brigádu a kolena vystavuji častému stání je to horší a častější. U doktora jsem s tím nebyla je mi jen 18 a ntřeba o nic nejde. Předem děkuju za odpověď.
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
navštivte ortopeda