Bolesti kolen

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
skolnas skolnas
návštěvník IP: *.186.55.183
Středočeský kraj
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den chtěl jsem se zeptat poslední dobou mám pichlavé bolesti pod kolenem přímo na holení kosti. Bolesti se nejvíce projevují při zátěži a po ní. Po fyzické zátěži se budim bolestmi. Žádné krevní sraženiny nepozoruji. Děkuji za odpověd Školnas

(0)
   Odpovědět   
INGE241 INGE241
návštěvník IP: *.136.137.89

Poslat soukromou zprávu

Dobry den.chcela by som sa opytat na bolest v kolene.pretrvava skoro mesiac pichlava bolest,hlavne pri ohnuti kolena.lekar mi po RTG nasadil tabletky aulin,no bolest pretrvava.posiela ma na dalsi RTG a uvazuje nad magnetickou rezonanciou,nakolko po dnesnom ultrazvuku kolena mi napisal do spravy pojmy,ktore by som rada od vas chcela vysvetlit:v oboch kolenach laxný LCA,predna zasuvka do 1cm....USG:patellae zvlnene,slabsie tonizovane,v suprapatel.recesse bez výpotku,med. a later.meniskus sa bez jednoznacnej lézie,later. v oblasti zadneho rohu susp.zdvojena kontura.V poplit.jamke bez naplne cysty.ľahkozahroreny okraj.med.kondylu tibie. Dg.: Gonalgia 1.dx in obs. ,Distentio LCA g.l.u. ,Meninskopathia? zaujimalo by ma,co podla ultrazvuku lekar skonstatoval.dakujem pekne za skoru odpoved. INGA S. ,pekny den

(0)
   Reagovat   
anonym anonym
návštěvník IP: *.102.164.136
Praha
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, mám občas problém s koleny dost se to stupňuje. Mám hlavně v pravém koleni v dolní části takový pichlavý pocit dky kterému sotva došlápnu na nohu. Ten pocit vyvolává dlouhé stání třeba na brigádě a hlavně pokrčené nohy nebo jízna na kole. dřív jsem hodně tancovala a obě kolena mi hodně lupou a vržou, ale tato bolest je dost nepříjemná a od té doby co mám brigádu a kolena vystavuji častému stání je to horší a častější. U doktora jsem s tím nebyla je mi jen 18 a ntřeba o nic nejde. Předem děkuju za odpověď.

(0)
   Reagovat   
prim. MUDr. Jiří Selucký

prim. MUDr. Jiří Selucký
prim. MUDr. Jiří Selucký
silver member Basic member IP: *.163.24.243
Traumatologie | více Оrtopedie
Přerov
Počet příspěvků: 554

Reakce na anonym

navštivte ortopeda

(0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Bolesti kolen

Komerční sdělení: Čeká vás operace? Potřebujete být co nejdříve zase fit? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?