Bolest levého kolene

Bolest levého kolene

Anna  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den, je mi 24 a přibližně před 14 dny až tři týdny mě začalo zlobit levé koleno. Na začátku bolelo pouze při dřepu, nyní bolí i když ležím a mám nohu ohnutou. Když nohu napnu, tak nic nebolí. Když přenesu váhu na levou nohu např. na schodech, koleno to nevydrží a musím kulhat. Bolest spíše v horní části kolene (nad kolenem). Necvičím, ani jsem neměla zvýšenou fyzickou aktivitu, nejsem těhotná, vážím 63 kg na 170 cm, nejsem po žádném úraze, jenom mě kolena zlobila cca před 10 lety, doktor to tenkrát vyhodnotil, že je to spojeno s růstem. Můžete mi prosím poradit oč by se mohlo jednat? Děkuji, Anna.
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Basic member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 42 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den,
je třeba zajít na vyšetření k ortopedovi, je celá řada možností, o co by se mohlo jednat. U nás se můžete objednat na tel. XXXXXXXXXXX.
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den březen 017 zavolejte udělám co bude nutné prosím rtg kolen a CD sebou tel. XXXXXXXXX po-4t od pol března 017 díky Moje ortoped. ambul !