Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Pálení v koleni pocit nateklosti - Bolesti kolen - Diskuze

Pálení v koleni pocit nateklosti

Pálení v koleni pocit nateklosti

klaradolakova  |  návštěvník  |  Balearic Islands
Dobrý den, ráda bych se více dozvěděla o svém problému, protože mě to docela zneklidňuje...Už to bude asi 3 měsíc co v koleni cítím pálivou bolest, jakoby bylo koleno nateklé, ale vzhledově tak nevypadá. Nemůžu moc klekat, vadí mi to při spánku nebo jen když ležím, nemůžu mít nohu moc napnutou a dlouho na ni stát. Doufám, že mě aspoň trošku zasvětíte o co by se mohlo jednat nebo jestli to je jen namožení. Moc děkuji :-)
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den paní -slečno Kláro.Na Vaší otázku MUDrKopal bohužel nemůže odpovědět,protože je sám dlouhodobě hospitalizován v Rehabilitačním středisku Kladruby.Ale pocity které popisujete se mohou jevit i jako náplň v koleni.Je to bolestivé jak v klidu,tak při námaze:(Rozhodně bych se obrátila i na chirurgickou amb.,kde mohou náplň z kolene vytáhnout.Naše ambulance bude opět v provozu od kedna.Děkujeme za pochopení.
Kopalová Milena(zdr.sestra a manželka zároveň:))
DIPURAMED, estetická a ortopedická ambulance  |  Basic member  |  Čáslav, Kutná Hora, Praha
  • 28 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den. O namožení bych pochyboval - pro 3 měs. trv.bol.
Mohlo by jít o plika syndrom., poškození menisku, chondropatii či dekompenzovanou artrozu - to jsou nejčastější příčiny. Je nutno klinické vyšetření na odborném pracovišti, tam zřejmě pak provedou i další vyšetření ,např. rtg.
dr Jurka