Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolest kyčle po injekci - Bolesti kyčle - Diskuze

Bolest kyčle po injekci

Bolest kyčle po injekci

Terule24  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den všem,chtěla bych se s vámi podělit o můj problém a zároveň poprosit o nějakou radu.Prostě jsem už zoufalá a moc mě to bolí.Asi před půl rokem mě začala bolet hrozně levá kyčel.Je mi 34 let a mám zaměstnání,které tomu asi také přidalo.Každý den min.8 hodin na nohou a jen lítám sem a tam a samozřejmě,že zvedám těžké věci(např.basy s pivama,kartony s vodami).Vážím 62kg na 168cm.Po nějaké době jsem tedy zašla na ortopedii.Na RTG prý nic nebylo a tak mi píchl pan doktor do boku nějakou injekci a mohu říct,že už po té 1.injekci jsem citila zlepšení.Dohromady jsem jich měla tři a kyčel mě už pak nebolela.ale nedávno mě zase začla bolet hrozně pravá kyčel.Opět jsem dostala injekci a bez RTG.Sotva jsem se doplazila domů v šílených bolestech a kyčel mě stále hrozně bolí.Měsíc už beru Aulin každý den na bolesti,jinak bych nedošla ani do práce.Nechápu,že mi ta injekce nezbrala?Já už opravdu nemůžu,hrozně kulhám,kymácím se ze strany na stranu jak Zombie.opravdu mi to hrozně bolí a to neustále.Jsem objednaná až za dva měsíce(dřív to nejde) a to přece nemůžu vydržet?Huntuju si tělo práškami a i ty mi účinkují už jen tak 4-5 hod.Nevím jestli nemám třeba zkusit jiného ortopeda?je mi divné,že jsem nebyla ani na RTG a pan doktor mi řekl,že to mám zřejmě z toho jak jsem předtím víc namáhala tuhle kyčel,píchl mi injekci a během 5 min.se mnou byl hotov,ani se mě na nic neptal.Prostě mi to připadá ňáký divný,prosím pomozte mi.Opravdu už se nemůžu ani kvůli tomu vůbec hýbat.Do práce samozřejmě chodit musím.Dělám tam už 13 let.Chce se mi brečet,vlastně už brečím,protože je ze mě mrzák.Předem děkuji za jakýkoliv názor.
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,
Doporučuji vyšetřit nosné klouby a připadně podologické vyšetření chodidel. Následně vyšetřit pohybové stereotypy. Na podobné obtíže se specializuji ve své praxi, pokud by jste měla zájem neváhejte mne kontaktovat.
S pozdravem Frána Praha
XXXXXXXXXXXXXXXX
Terule24  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Děkuji Vám za odpověď a za Váš čas,Zřejmě se Vám ozvu.děkuji a nashle

FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

problém pravděpodobně bude ve funkčním zatížení kyčelních kloubů a svalové koordinaci v oblasti bederní páteře, pánve a kyčlí.
Určitě navštivte fyzioterapeuta, injekce a prášky dokážou ulevit od bolesti, ale příčinu obtíží neřeší.

S přáním pěkného dne

Iva Bílková - FYZIOklinika
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, doporučuji doplnit RTG kyčlí. Zkuste i jiného ortopeda, na to máte nárok, jako second opinion (druhý názor).
S pozdravem