Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolest kyčlí ve 20 letech - Bolesti kyčle - Diskuze

Bolest kyčlí ve 20 letech

Bolest kyčlí ve 20 letech

MirPres  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, je mi dvacet let a už několik let mě pobolívají kyčle, zvláště levá. Cítím, že pohyblivost je značně omezená a vytáčení kyčelního kloubu je dost bolestivé a doprovází ho praskání. Mám pocit jako bych přímo v kloubu měl nános vápníku, který mi nedovoluje pohybovat kloubem tak, jak bych chtěl.
Klinika Cellthera  |  Basic member  |  Brno
  • 12 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, potřebujete vyšetřit zkušeným fyzioterapeutem a od toho se bude odvíjet další doporučení ohledně stravy, pohybu a speciálních cvičení. Na naší klinice Cellthera v Brně se na to specializujeme, můžete se objednat.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
prioritní vyšetření je vyšetření ortopedické s vyšetřením ultrazvukem a RTG. Až podle nálezu se může hovořit o příčině a řešení.
prim. Moster, Revmacentrum
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, souhlasím s předchozími názory, ale kloním se k variantě objednat se na ortopedii a při 2 měsících čekání využít možnosti zhodnocení stavu ze stran fyzioterapeuta. S pozdravem Frána Praha XXXXXXXXXXXX
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, určitě souhlas s vyšetřením u ortopeda s graf. vyšetřením ev fyzioter. kopal