Píchavá bolest kyčle vystřelující do stehna

Píchavá bolest kyčle vystřelující do stehna

KamiTigerAries  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co může způsobovat píchavé bolesti pravé kyčle vystřelující do prostředka stehna pouze v klidu v leže hlavně v noci téměř každý den už několik měsíců. Někdy mě ta bolest i vzbudí v noci a musím si vzít Brufen:( Brala jsem i Wobenzym, teď Enzycool, protože jsem měla zvýšenou kyselinu močovou a měla dokola pořád nějaké záněty močových cest poslední rok a už podruhé během dvou měsíců mám tenisový loket na pravé ruce. Prosím o radu. Předem děkuji.Kami
MUDr. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 248 odpovědí
  • 76 Likes
Pokud myslíte kyčlí tříslo a bolestí uprostřed stehna jeho přední plochu pak záleží na věku a dalších faktorech
1) artróza kyčle
2) bolest při postižení 3 a 4 bederního nervu v páteři
3) spoušťové ( trigger) body stehna a pánve
KamiTigerAries  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Je mi 43 let... bolest vystřeluje z oblasti pravé kyčle-tříslo směr střed stehna většinou večer nebo v noci, když ležím v klidu v posteli než jdu spát, není to denně ale je to často po dobu několika měsíců. Mohu se zeptat tedy na další faktory krom věku? Děkuji
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Basic member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 42 odpovědí
  • 20 Likes
Bolest znamená informaci, že něco v těle není v pořádku. Záněty a zvýšená kyselina močová v krvi mohou signalizovat problémy s imunitou a ne zcela optimální stravou. Abych vám mohl pomoci a co nejlépe poradit, potřeboval bych, abyste se na XXXXXXXXXXXXXXXXXX objednala k vyšetření ke mně.