Zánět tříselného vazu

Zánět tříselného vazu

Misa  |  návštěvník
Dobry den, je mi 20 let a uz nekolik mesicu mam bolesti prave kycle. Byl mi zjisten zanet triselneho vazu, ktery mi po 2 mesicich a 2 injekcich na chirurgii vylecili. K zanetu jsem mela take skriple nejke svaly, ktery mi par zatlacenimi a pohyby pan chirurg take povolil. Noha vsak boli stale, pri sebemensim pohybu smerem ven kycel velmi boli a nrumoznuje mi tak moc pohybu boli to i pri chuzi ale snazim se o co nejmim pohybu. Ortoped ke kteremu chodim uz nekolik tydnu, nevi o co jde. Krev mam pry v poradku, vysledky na boreliozu jsou take negativni. Uz mam velky strach zda nejde o neco vazneho, nekolik mesicu si sotva dojdu do kramu a desi me jak se nevi proc. Dekuji z jakekoliv informace, rady, nebo zkusenosti.
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, k zánětu měkkých tkání dochází zpravidla na základě dlouhodobého přetěžování některých svalových skupin. Doporučuji Vám navštívit fyzioterapeutické pracoviště, kde fyzioterapeut na základě komplexního kineziologického rozboru zjistí, jaké máte svalové dysbalance na pohybovém aparátu a doporučí Vám cílené kompenzační cvičení. V případě průkazu přítomnosti zánětu na SONO lze aplikovat fokusovanou rázovou vlnu, která tkáně hloubkově uvolňuje a hojí bez vedlejších efektů. S přáním pěkného dne, Mgr. Hana Řezníčková, FYZIOklinika