Bolest v lýtku po prasknutí v koleni

Bolest v lýtku po prasknutí v koleni

návštěvník  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
V utery mi prasklo vkoleni.byl jsem na rentgenu spodezřenim na meniskus dostal jsem ortezu.za 2tydny na kontrolu.večer jsem musel ortezu sundat protože mi noha hrozne natekla.moje lekařka mi nohu zabandažovala měla strach s trombozy.mam totiž křečove žily.otok uztoupil, ale bolest sš mi přestěhovala do litka,po zadni časti ke kotniku.koleno leduji,ale litko pořad boli.poradte co stim.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
opravdu podle Vašich příznaků hrozí velké riziko trombózy. Bez odkladu se nechte vyšetřit na interním oddělení v nemocnici.
prim. Moster, Revmacentrum
návštěvník  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Děkuji za vaši odpověď na muj dotaz.Nechal jsem se vyšetřit,zjistili mi trombozu ve sředni čáře lýtka která jde řešit ambulantně injekcema.Proto Vám ještě jednou moc děkuji,myslím,že jsem si ušetřil další komplikace.S pozdravem Jiří Michel

Reakce na návštěvník

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
jsem rád, že je diskuzní fórum k něčemu, zejména ku prospěchu pacientům. Třeba Vám moje rada zachránila i život.
Přeji úspěšné hojení a hezké jarní dny.
prim. Moster, Revmacentrum

Reakce na Revmacentrum®

návštěvník  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Ještě jednou vám děkuji za vaši radu pane Primaři.Doufám že ta bolest v lýtku rychle ustoupí,a že to bude v pořádku.Upřímě málo kterému lékaři dnes dúvěřuji,těch zdravotních problémú mám dnes mnohem víc.Je to zhruba 14 dní co jsem se vrátil z neurologie.Ležel jsem na kapačkách s páteří.V roce 2007 jsem podělal operaci bederní páteře,c5,C 6.Opět se mi to ozvalo,L4/5snížení štěrbiny,široký mediální a lvostr.paramediální vyhřez ploténky až s ekvestr,kt zasahuje do pat. Kanálu v šíři8 mm.Ve výši L 5/S1snížení štěrbiny,široká cirkul.protruze ploténky šíře 5mm zasahující bilat.preforaminálně. To mislibovali když půjdu na operaci,že budu mít navždy pokoj.Opak je pravdou.Další operaci jsem odmítl.Snažím se cvičit 2 krát deně,dokud to pújde tak mi tam nikdo nedostane.Asi mě chápete že už jen tak někomu nevěřím.Možná že vás to zajímat nebude ale jednou jste mi dobře poradil a já jsem vám za to moc vděčný.Ještě jednou vám moc děkuji.S pozdravem Jiří Michel
Amaryllis Centrum Praha  |  Basic member  |  Praha
  • 17 odpovědí
  • 30 Likes
Super pohotová odpověď, stručně, jasně, přesně.
Za takovou odpověď jsem i já, jako odborník, moc ráda, děkuji.
Zdravím a přeji hodně spokojených pacientů.

MUDr. Zlata Takácsová, internista, angiolog akutní cévní ambulance Nemocnice Na Bulovce, Praha a Centra AMARYLLIS.