Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Chronický vertebrogenní algický syndrom bederní páteře - Diagnostika a léčba osteoporózy - Diskuze

Chronický vertebrogenní algický syndrom bederní páteře

Chronický vertebrogenní algický syndrom bederní páteře

návštěvník  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den, mám syna kterému je 17 let, ještě před půl rokem hrál hokej, začalo ho bolet v kříži, léčba brufen..V červnu 2104 měl takové bolesti, že byl hospitalizovaný ve Fakultní nemocnici Hradec Králové na infůzích a rehabilitaci 14 dní. Závěr- Chronický vertebrogenní algický syndrom bederní páteře s intermitentní pseudoradikulární iritační symptomatikou S1 oboustraně, více v levo.Na kontrolu máme jít 28.8 ale už dnes má ještě větší bolesti a má depresivní stavy z bolesti. Nevíme co dál, poradíte nám prosím? Děkuji za odpověď Pupišová

Související recenze a zkušenosti

babča 27.5.2021
Spokojený/á

MUDr. Tomáš Mundil, Poliklinika Opatovská. Úžasný odborník, vynikající manipulace s bolavým kolenem, na které jsem se půl roku téměř nemohla postavit (artróza II. stupeň a osteoporóza). Po jeho zásahu jsem zcela bez bole... Více 

Doktor ve Vašem okolí