Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Golfový loket - Golfový loket - Diskuze

Golfový loket

Golfový loket

navstevnik  |  návštěvník
Dobry den chtěl jsem se zeptat na golfový loket, mam problem s oběma lokty.Bohuzel mi do ted nic nepomohlo nejdriv sem zkusil dr. jelikož mi z prvu trapili ruce a brneli prsty a trochu boleli lokty. Dostal jsem vysetreni na karpální tunely ale ty byli v poradku pak sem sel na Mg rezonanci kde se tez nic nenaslo jelikož si lekar myslel ze problém muze byt spojen s krcni pateri ..dostal jsem rehabilitace na krcni pater a masaze bez vysledku po delší době brneni prestalo ...Bohuzel zacali bolet lokty a všechno od znova .Dostal jsem od lekare rehabilitace kde mi byla aplikovana rarova vlna která mi bolest ještě vic zhoršila. zkusil jsem i laser a bio laser a nic...Doktor by me operoval jelikož mi řekl ze pokud nepomuze laser uz asi není jina moznost nezabrali mi ani injekce které u jedne ruky nezabrali ani na par dnu...Chtěl bych se zeptat na kmenove bunky a jestli je mozne si to zaridit i u mého osetrujiciho dr. a jaka uspesnost je při operaci ze budu 100% fit nekde jsem totiž cetl ze se muze problém vrátit. Když mam oba lokty spatne mam s operace respekt uz jen kvůli tomu ze rekonvalescence bude dost dlouho když pujdu na 2 operace...dekuji kocurek
MUDr. Ladislav Lukáč, Ph.D.  |  Basic member  |  Traumatologie  |  Ostrava, Praha
  • 9 odpovědí
  • 3 Likes
aplikace buněčné terapie ,vzhledem mimo jiné i cenové náročnosti,je zatím využívaná málo .S dobrým efektem jsem jí použili jenom v jednotlivých případech jako součást vícečetné aplikace pro přidružené potíže (např.kombinace artrózy palců na noze, chronického zánětu Achillovy šlachy a tenisového lokte u jednoho klienta ,vše s velice dobrým efektem).Je tady ale možnost aplikace metody ACP ,která je běžně dostupná v ortopedických praxích zdraví lukáč
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
z Vašeho popisu se bude nejspíš jednat o komplexnější problém. Bolesti opravdu mohou vycházet od krční páteře, ale je potřeba pracovat s celým tělem, ne se zaměřit pouze na krk. Příčina obtíží může tkvět ve špatném timingu ("načasování" svalové práce). Určité svalové skupiny v rámci špatných pohybových stereotypů pracují málo, některé naopak hodně. Pomoci by Vám tak mohlo dlouhodobé pravidelné cvičení pod dohledem fyzioterapeuta.
Další možností volby je terapie pomocí rázové vlny (fokusovaná působí přímo do centra bolesti, radiální uvolňuje přetížené svaly). Více informací můžete nalézt na našem webu XXXXXXXXXXXXXXXXXXX.
Hezký den!
S pozdravem, Anežka Šplíchalová

Fyzioklinika