Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Výrůstky na koleně - Koleno - operace čéšky - Diskuze

Výrůstky na koleně

Výrůstky na koleně

simona  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den. Můj ortoped mi říkal že s tím se nedá nic dělat. Před rokem mě koleno začalo bolet. V roce 2014 jsem měla nehodu na eskalátorech, kde jsem spadla přímo na pravé koleno, bylo šité. Koleno mě nebolelo až před rokem. Začala jsem cvičit v posilovně a bohužel jsem musela přestat a nyní se zabývám jenom jógou. Bolest je nesnesitelná a lékař mi jenom doporučil když mě bolí ať si dám prášek. To nám jíst každý den??? Stačí abych se přišla hodinu po městě a už musím domů dokulhat. Je nějaká jiná alternativa možnost jak se toho zbavit? Děkuji
Maruska  |  návštěvník  |  Praha
  • 45 odpovědí
  • 53 Likes
simono, já bych se s tím asi nesmířila. Nevím kolik je Vám let, ale normální mi to nepřijde. Zkuste jít někam jinam. On Vám přes internet diagnózu asi nikdo neudělá, ale objednejte se někam jinam, k jinému ortopedovi....a dejte vědět
simona  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den Maruško, tak nejsem mladice, ale stále mám půl života ( doufám) před sebou. Ne mi 38...a opravdu si už nemohu dovolit chodit na výšlapy. No zkusím se objednat i někam jinam, co mi poví zase druzí.

Reakce na simona

Maruska  |  návštěvník  |  Praha
  • 45 odpovědí
  • 53 Likes
určitě, jste mladá ženská, určitě bych zkoušela a nevzdávala se. Odkud jste?

Reakce na Maruska

simona  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
  • 2 Likes
Nechci se s tím smířit že bych už nikam nesměla jít. Jsem z Havířova. A to mi je ještě pravil, že mám začínající artrózu :(

Reakce na simona

alena  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Jak se jmenoval ten ortoped, také jsem z Ha. Mám výrustky v koleni, a jinak,než operací to nepůjde. jsem ve 4 patře, a mám psa... ale asi radeji půjdu, než se trápit, a brát zbytečne kloubní vyživu, injekce... vyrustky nezmizí samy.

Reakce na alena

simona  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
  • 2 Likes
Ortoped u kterého jsem byla už naštěstí nepracuje. Přes známého jsem se dostala do Třince p. MUDr. Šigut, je skvělý, mladý, sympatický... Mám již rok po operaci kolene a mám klid... Již i cvičím chodím všude a vůbec ani nevím, že jsem byla po operaci.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí