Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kolagenové injekce - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Kolagenové injekce

Kolagenové injekce

Ivet  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 Like
Chtěla bych vědět, jaké jsou zkušenosti a rizika spojená s aplikací kolagenových injekcí po operaci menisku v koleni. Za odpověď předem děkuji.
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
Právě jsem dostala injekci do kolene MONOVISC, doplatek je sice vyšší, ale okamžitě zabírá a konečně půl roku po artroskopii začnu chodit ze schodů.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
preparát Vámi uváděný není kolagenovou injekcí, ale preparátem s užitím kyseliny hyaluronové. S kolagenním preparátem nelze zaměňovat.
Preparáty kyseliny hyaluronové, dle mého mínění, do kolenního kloubu patří a mají léčebný význam.
prim. Moster, Revmacentrum
Jirkan19  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,před týdnem jsem prodělal artroskopii, při které mně byly opraveny manisky, ale bylo zjištěno, že už nemám žádnou chrupavku. Lékař mně doporučil kolagenové injekce, ale bez záruky, že to pomůže. Jinak mně bylo řečeno, že je to koleno zralé na totálku. Mám absolvovat ty kolagenové injekce? jsem důchodce a 3000Kč je pro mně dost peněz.Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí