Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Meniskus - píchání v koleni po operaci - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Meniskus - píchání v koleni po operaci

Meniskus - píchání v koleni po operaci

Radys15  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry večer. Mam po operaci levého kolene kde byla provedena subtotální menisektomie med. menisku.Zhruba po třech měsících od operace jsem na tréninku (fotbal) šel do výskoku a od té doby mi píchá v kolenu na vnitřní straně. Nevíte čím to může být a zda se dá ta bolest zmírnit nebo odstranit? Děkuji za odpověd.
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den,pokud bolesti předcházel tento mechanismus, bylo asi nejlépe dojít na ko ortopedické vyšetření, ev . udělat magnet. res. kolene. možnost dalšího postižení MM.
Dr Kopal
Radys15  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den, děkuji za tip, ale byl jsem s tím u ortopedky. Pani doktorka na to koukala přes ultrazvuk a řekla akorát, že mam trošku vychýlen vnitřní vaz. Chodil jsem na laser terapii a po laseru mi říkala o nějakém hopfově tělísku, že to způsobuje a mělo by to do 6 týdnů přestat bolet. A 6 týdnu už to je a stále cítím mírné píchání na vnitřní straně občas doprovázené křupáním kolene. Zkouším s tím hrát fotbal a v celku to jde až na to občasné křupnutí. (Používám ortézu na hraní) Děkuji za předchozi odpovědˇ

Reakce na Radys15

MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý en pokud jsou otíže , bude jistě vhodné aplikaovat do koena n ěkteré z viskosuplement. Hyalone, Synocrom, |Renehavis atd. S pozdravem |DrK opal

Reakce na MUDr. Zdeněk Kopal

Radys15  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den muzu se jeste zeptat co to je? To jsou nejake injekce? Dekuji

Reakce na Radys15

MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Ano, jsou to injekce kys. hyaluronové v různé koncentraci, dopor. byl Synocrom-část. hrazeno na poukaz VZP. Kopal

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí