Rekonvalescence po operaci menisku

Rekonvalescence po operaci menisku

návštěvník  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 3 odpovědí
Dobrý den,

v pátek 5.2.2016 mi byl proveden zakrok kolene.Mela jsem prasklé oba menisky a mam na čéšce artrozu 3.stupně a na vnější straně artrozu 2.stupně.Jak bude asi dlouhá rekonvascence a jak budu moci pak nakládat s tou artrozou.Budu moci ještě sportovat.

Děkuji za odpověd.
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Léčba bude jistě delší než. když je tam artrosa, sportovat bude třeba jinésportykteré ,které posilují stabilitu kolena kolo atd. jinak lTV nutná na posílení sval kondice kolene, včetně RHC. Vhodná i chondroportektiva, viskosuplementa
ev PRP i.a. aplikace.
návštěvník  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 3 odpovědí
Vhodná i chondroportektiva, viskosuplementa
ev PRP i.a. aplikace.
To znamená píchaní vyživ a nebude to mit nějaky vliv na kloub samotný.Ja jsem měla trochu i poškozene jablko,proto to stale boli,co by tedy bylo nejvhodnější a tělu,aby to delalo co nejmenší problem.

Děkuji předem.

Reakce na návštěvník

MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, na našem pracovišti užíváme metodu PRP s velmi dobrým efektem v rekondici po ASK operacích. Kopal

Reakce na MUDr. Zdeněk Kopal

MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Negativní vliv tourčitě nebude mít. kopal

Reakce na MUDr. Zdeněk Kopal

návštěvník  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 3 odpovědí
Dobrý den,

ještě jsem se chtěla zeptat.Zčeho vzniká artroza a jak je možné,že už to mam v tomto věku a tak vysoky stupen3.Co se s tim da delat,stou artrozou.Jak sem psala,měla jsem praskle oba menisky, a trochu i poškozené jablíčko,tam mam tu artrozu 3 stupne a zvenku 2 stupne.Je to deset dni od operace,chodim bez holi,ale bohuzel stale to sponuje pod kolenem a boli to v miste zvrhu,kde bylo to jablicko poskozene,bojim se na nohu uplne postavit.Jak bude dlouha rekonvalescence,bude mozne už v březnu do prace.Ja teda jsem na nohou cely den a dost často se ohybam a koleno tedy namahám.
Děkuji předem za odpověd.

Reakce na návštěvník

návštěvník  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 3 odpovědí
A to je jaka metoda,protože ja jsem z kraje Vysočina a vy jste uplně v jinem regionu.

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí