Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest pod kolenem a končetiny po TEP kolene - Koleno - totální endoprotéza - Diskuze

Bolest pod kolenem a končetiny po TEP kolene

Bolest pod kolenem a končetiny po TEP kolene

Zuzaa  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, je mi 30 let, 10.3. mi byla provedena TEP levého kolene. Při zákroku mi byla odstraněna i velká část výstelky. Během pobytu v nemocnici mi byly provedeny 2 punkce , neboť koleno se nalévalo krví. Nyní je hybnost kolene,chůze a sed relativně v normě , koleno ohnu na 95st , trápí mě ale bolest končetiny od kolene po kotník. Při rozcvičování se snažím natahovat nohu do plného protažení ,tak jak mi bylo ukázáno na oddělení . V úplném natažení noha pod kolenem dost bolí , zřejmě zkrácené svaly za 17let nepoužívání. Nyní se ale k tomu přidala velká bolest pod kolenem při krčení nohy či otáčení na lůžku . Noha mne také "rve" od kolene až po kotník , nejvíc v klidu a v natažení . Při chůzi a rehabilitaci nebolí nikde nic (krom jizvy atd) . Je tato bolest běžná ? Čím je způsobena ? Může mi otok kolene tlačit někde na nervy , nebo je to tím, jak se snažím nohu rozcvičit "proti její vůli" ? Nebo může být i nejaká jiná příčina(bojím se cevních problémů) ? Při včerejší kontrole u vytažení stehů bylo vše v pořádku,dle operatéra svaly pracují a proto noha bolí. Otok je jen na koleni, kotník i lýtko je v normě, na pohmat nebolestivé. Beru 3x denně Novalgin + 2tabl Pradaxa v poledne . Děkuji za odpověď .

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Hein mě byl doporučen. Šla jsem s velikým strachem a obavou na operaci ale vše bylo zbytečné.Zase běhám jako dřív a hlavně bez bolesti. Pan primář je úžasný člověk a odborník. Takových lékařů vic. Velké díky. ... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí