Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
"Kůstka" na vnější straně kolene - Koleno - totální endoprotéza - Diskuze

"Kůstka" na vnější straně kolene

"Kůstka" na vnější straně kolene

matry  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, už asi rok mi z vnější části levého kolene (které podstoupilo už 3x artroskopii a bylo mi diagnostikována chondromalacie pattelae) vyskakuje taková asi kůstka (viz. fotografie místa vyskakování). Nevím co to může být, ale můj ortoped mě snad ani po jedné artroskopii neposlal na rehabilitaci což mě docela štvalo, protože svaly kolem kolene byly poměrně ochablé. Tak jsem po určitém čase začal svaly kolene posilovat sám, protože ortoped mi nic nedoporučil na koleno jenom klid atd. max. šlapat na kole. No a teď po delší době kdy zase svaly už tak neposiluji mi začala zase vyskakovat myslím že je to lýtková kůstka. Kterou vždy při vyskočení s bolestí zamáčknu. Ale te´d se mi to stává čím dál častěji , že jsem jednou nemohl 2 dny tu nohu napnout (zohnout šla, ale ne natáhnout). A pořád to v tom místě cítím. Tak se chci zeptat co to může být, nebo co s tím mám dělat?
Petr Drápal  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, mohu se zeptat jakou jste měl diagnózu a jak se potíže vyřešily ? Mám stejný problém. Alespoň dle fotografii. Děkuji. Petr.drapal@centrum.cz
Radek  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám také stejný problém občas se mi také objeví boule pod kolenem jen teď to mám nějak častěji a přijde mi že je i větší. Můžete mi říct jak jste to řešil. Děkuji

Reakce na Radek

Darek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer mám to taky a blokuje mi to ohyb nohy. Do toho mi bolest prochází od hýždě přes spodní stranu stehna do té boule. Odpověděl vám někdo co by to mohlo být? Děkuji.

Reakce na Darek

Petr Drápal  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den. Bohužel nikdo nic. Mně to časem přestalo působit větší problémy. Pouze druhy den po zátěži je to bolestivé a chůze do schodů občas problémova. Přeji brzké uzdravení

Reakce na Petr Drápal

Darek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Jen se ještě chci zeptat brousili vám kloubní chrupavky z důvodu začínající artrózy? Mě to právě brousili na té vnější straně kde to vyskakuje.

Reakce na Darek

Petr Drápal  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 3 odpovědí
Nene. Mně dělali meniskus

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Hein mě byl doporučen. Šla jsem s velikým strachem a obavou na operaci ale vše bylo zbytečné.Zase běhám jako dřív a hlavně bez bolesti. Pan primář je úžasný člověk a odborník. Takových lékařů vic. Velké díky. ... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí