Konzervativní léčba úrazů

Zlomenina metatarsu a metakarpu

Karolko
návštěvník
Bratislava
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Zlomenina metatarsu a metakarpu

Zdravím, chcel by som sa opýtať ohľadom týchto dvoch zlomenín, ktoré sa mi teraz podarili.
Subkapitálna zlomenina 5.MC (pravá ruka)s uhlovou dislokáciou 10 stupnov, subkapitálna zlomenina 2.MTT pravej nohy bez dislokacie

Keďže mam na tej nohe aj ruke aj Psoriazu (psoriasis vulgaris) tak som nedostal sadru, ale dlahu aby som to mohol otvárať a natierať si to, ale zatial to chcem nechat tak skusit čo najdlhšie vydržať bez otvárania

Lekárka spomínala niečo s ohľadom troch týždňov doma, že mam čo najmenej chodiť, keďže nemôžem chodiť ani o barlách,a o dva týždne na liečenie so psoriazou, o týžden mam ísť na kontrolu, čo sa týka bolesti tak nejako veľmi ma to nebolí, no cítiť to samozrejme je

Chcem sa opýtať ako dlho sa to tak môže liečiť, či sa stihnem dať dokopy aspoň na to liečenie (aby som mohol aspoň chodiť, lebo teraz som doma a jedina moja cesta je
na záchod a späť) a či môžem mať nejaké problémy v buducnosti s týmto?

ďakujem za prípadné reakcie a odpovede :)

Odpovědět   
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

Založte novou diskuzi k tématu Konzervativní léčba úrazů

Komerční sdělení: Čeká vás operace? Potřebujete být co nejdříve zase fit? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?