Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Hojení rány po výměně kyčle, sprchování a plavání - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Hojení rány po výměně kyčle, sprchování a plavání

Hojení rány po výměně kyčle, sprchování a plavání

pejskomilka  |  návštěvník  |  Praha
  • 69 odpovědí
  • 19 Likes
Jsem ještě do března pro chřipku a neuspokojivé krevní výsledky v "očekávání" a napadla mne ještě otázka pro již zkušené...Jak dlouho trvá než se zahojí rána po výměně kyčle? Kdy se smí prvně osprchovat a za jak dlouho může člověk jít plavat do veřejného bazénu??
zdravím tímto Mášu, která mi doposud poskytla velmi užitečné rady pro předoperační i pooperační dobu. Děkuji z každou radu, která mne dosud nenapadla. moc děkuji Liby a pes
Máša
Máša  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Ahojky, milá Liby a pse :-) tak to je smůla , ale vše zlé je vždy k něčemu dobré. Budete moci chodit ven denně, bude jaro, což já jsem pro nepřízeň počasí denně nemohla. Riziko pádu nebo i prudkého pohybu může vše zhatit. Já jsem dneska po první kontrole, vše dopadlo dobře, taky jsem pro nemoc kontrolu odložila o týden. Takže hojení :http://www.ordinace.cz/clanek/jak-urychlit-hojeni-ran-po-operaci/. Počtěte si, a jako vše kolem kyčle je to individuální. Zdravím a držím palce Máša
pejskomilka  |  návštěvník  |  Praha
  • 69 odpovědí
  • 19 Likes
Mášo,taky moc a moc zdravíme a děkuji za zprávu Jsem moc ráda, že jste OK a kontrola dobře dopadla! Už si můžete leccos plánovat a těšit se na sluníčko. Mne už občas přepadá chandra, že nemohu jet na plný plyn a vím, že bude poté ještě nějakou dobu hůře.Taky mi pijou krev všude a stále padající berle. Nechápu, že na nich dosud nikdo nedomyslel nějaké úchytky na které by se daly ev. zavěsit.Teprve nyní si člověk uvědomí, jaké překážky musí překonávat třeba vozíčkáři a těžko pohybliví a patřičně zpokorní.
Ještě jednou srdečně děkuji za podporu a zdravíme.Liby a její láskyplný životabudič

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí