Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Užívání Wobenzymu před a po operací - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Užívání Wobenzymu před a po operací

Užívání Wobenzymu před a po operací

liba  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, v lednu mne čeká operace TEP, chtěla bych se zeptat na užívání Wobenzymu k operaci, zda má opravdu tak veliký vliv na léčbu. Není zrovna levný...
Děkuji za vaše zkušenosti a názory.
Marika  |  návštěvník  |  Trencin
  • 10 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý deň, mám po operácii bedrového kĺbu v dôsledku úrazu. Ja som tiež riešila užívanie Wobenzymu po operácii a konzultovala som to so svojim vojenským lekárom. Jeho názor bol, že neuškodí, ale ani výrazne nepomôže. Lekár povedal, že on by neinvestoval do tak drahého lieku. Tak som si ho nekúpila ani ja ..... Každý sa musí rozhodnúť sám....
Olik  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
  • 2 Likes
Já přispívám příspěvkem o Wobenzymu a to: před 14 a 15 lety mi byl operován karpální tunel na obou rukách. Po operaci jsem nasadila vždy tento doplněk stravy. Při druhé operaci-druhá ruka mi sestřička povídá: Vy se tak dobře hojíte, stačí jen jeden převaz. Já na to: brala jsem wobenzym. Ona odpoví: Tak to je ono, to jste udělala dobře. Tak nevím. Vždy jsem ho měla při jakékoliv operaci menší - neotékalo, dobře hojilo. Teď také budu řešit zda ano nebo ne, jelikož to bude také operace kyčle. Tak nevím. Ráda si prečtu názor lékaře.

Reakce na Olik

pejskomilka  |  návštěvník  |  Praha
  • 69 odpovědí
  • 19 Likes
"VÍRA TVÁ TĚ UZDRAVÍ" .... Každý seriozní lékař nebo i lékárník, kterému nejde o zisk, Vám řekne, že je to vyhození peněz. Takovou částku raději investujte např. do čínských masáží a podobných příjemností, včetně kvalitních potravin.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí