Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Lymfatická přístrojová masáž každý den - Lymfatické masáže, Lymfodrenáž - Diskuze

Lymfatická přístrojová masáž každý den

Lymfatická přístrojová masáž každý den

Jana  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den. Dostala jsem předepsané přístrojové lymfatické masáže na žilní nedostatečnost, celkem 21 procedur, a to většinou v každodenních termínech. Masáž trvá 50 minut. Přitom jsem slyšela, že by to mělo být minimálně obden.Děkuji za odpověď.
František Klapač DiS.  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Mladá Boleslav
  • 6 odpovědí
  • 6 Likes
Dobrý den,
přístrojové lymfatické masáže jsou opravdu lepší aplikovat ob-den. Ke každodenní aplikaci není příliš důvod. Nedílnou součástí a to vždy a před každou aplikací by mělo být uvolnění hlavních lymfatických uzlin v oblasti krku, podpaží, břicha a třísel. Bez tohoto ošetření by se přístrojová lymfodrenáž vůbec neměla provádět - neuškodí, ale také vůbec nepomůže.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, ... Více 

Doktor ve Vašem okolí