Deformovaný ukazováček

(Diskuze k tématu Noha - kladívkový prst)

Deformovaný ukazováček

Dobry den,

jiz od detstvi me trapi prerostly a zahnuty ukazovacek na noze. Jeste k tomu jen na jedne, protoze na te druhe je sice take dlouhy, ale ne tolik. Kvuli tomu nemuzu nosit otevrene boty ani ukazovat nohy. Zajimalo by me jestli by se to dalo operovat a kolik by to stalo.

Dekuji za radu,
Ana

20.8.2008 09:24

Probíhá odesílání formuláře

Odpověd na Deformovaný ukazováček / 20.8.2008 9:24


Pokud jde deformaci 2. prstu do tzv. kladívkového postavení. Tato deformita se pak běžně operuje a je hrazena zdrav. pojišťovnami
( s preventivní či kosmetickou úpravou nemám zkušenosti - doporučuji kontaktovat nejbližší pracoviště kosmetické chirurgie ) Doporučuji odborné ortopedické vyšetření a pak eventuelně konzultaci plastického chirurga
Zdravím Dr.Ostrý

10.10.2008 11:06

Kvalitní  (1)    Nekvalitní  (0)

Komerční sdělení: Čeká vás operace? Potřebujete být co nejdříve zase fit? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?