Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest po obstřiku lokte - Obstřiky a punkce - Diskuze

Bolest po obstřiku lokte

Bolest po obstřiku lokte

Akfalena  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Zajímá mě, zda je normální, že mě po obstřiku loket zfialověl a bolí mnohem víc, než před obstřikem? Nemohu ted ruku ani úplně ohnout, ani úplně narovnat, což předtím s bolestí šlo. Po jaké době by měla bolest ustoupit?
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
obstřik je hodně obecný pojem, záleží na látce a množství, která byla podána. V této věci Vám může odpovědět lékař, který léčebný úkon prováděl.
prim. Moster, Revmacentrum
Grmolec Jiří  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den pane Moster, včera ráno jsem byl na obstřiku ulnárního epikondylu levého lokte:
0,5ml Depomedrol + 3ml Mesocain. Už večer toho dne byla bolest horší, pokrčit ruku jsem mohl, ale uplně narovnat nešla. Dnes ráno je to ještě horší, už ji nemůžu ani pořádně pokrčit a jakákoliv rotace nebo mírný tlak na dlaň je docela bolestivé. Před 2 týdny mně skončila rehabilitace ultrazvukem. Při rehabilitaci se to zlepšovalo, ale pár dní poté se to vrátilo do původní bolesti. Na ortopedii říkali, že se to může mírně zhoršit. Tohle mně připadne víc než mírně. Dají se podle podaného obstřiku usoudit “následky”? Děkuji za odpověď
Grmolec Jiří

Reakce na Grmolec Jiří

MMXX  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, mohu se zeptat jak jste dopadnul. Já byl na obstřiku obou loktů a mám ten samý problém jako vy. A je to už 5 dnů od obstřiku. Bolest už je mírnější, ale pořád to bolí více než před obstrikem. Děkuji za odpověď.

Reakce na MMXX

Grmolec Jiří  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den, me to bolelo asi 10 dni, nez jsem zacal normalne fungovat. Pak byl par mesicu klid a pak me zanet zacal zlobit stejne jako pred obstrikem.. Nejlepsi je nic nedelat, to bolest odezni. Jenomze kdyz clovek stavi barak, tak to moc nejde :)

Reakce na Grmolec Jiří

MMXX  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
No Já mám právě strach jestli se něco ještě nezhoršilo. Protože na pravé ruce mám s loktem problémy už dlouho, nepomohl první obstřik po kterem mně nic nebolelo, dlaha, rehabilitace, prostě nic. Pak jsem začal mít problémy i s druhým loktem, tam jsem to začal řešit ihned, a rehabilitace docela pomáhaly a loket byl lepší. No ale obstřik jsem dostal znovu, tentokrát na oba lokty a reakce je daleko bouřlivější, a bolí mně to více než předtím, i když trochu jinak spíše v okolí píchnutí... Tak jen nevím co s tím teď dělat. A hlavně nevím jestli můzu pokračovat v rehabilitacích...
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
navštivte vašeho lékaře ihned
MMXX  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den, mohu se zeptat jak jste dopadnul? Já byl na obstřiku obou loktů a mám ten samý problém jako vy. A je to už 6 dnů od obstřiku. Bolest už je mírnější, ale pořád to bolí více než před obstřikem. Bolest je sice jiná než předtím, lokty jsou nateklé, a bolí to jen v okolí opíchnutí. Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí