Orthokine – autologní léčba osteoartritidy a bolesti zad

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
Tymiska Tymiska
návštěvník IP: *.113.147.34
Praha
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Zajímaly by mne konkrétní zkušenosti pacientů s léčbou artrózy metodou Orthokin. Děkuji!

(0)
   Odpovědět   
MUDr. Ladislav Lukáč,  Ph.D. MUDr. Ladislav Lukáč, Ph.D.
bronze member Premium member IP: *.178.228.119
Traumatologie
Ostrava, Praha
Počet příspěvků: 8  ( 1)

Naše zkušenosti odpovídají zkušenostem německých center a jsou kolem 85-90% u velkých kloubů,je tady závislost na stupně postižení,čímž nižší stupeň tím efekt výraznější a dlouhodobější. MUDr. Lukáč

(0)
   Reagovat   
VaclavT VaclavT
návštěvník IP: *.201.60.156
Plzeňský kraj
Poslat soukromou zprávu

promin te ale nevim koho se ptat ma přitelkyne je na viměne krve nebot ji srazilo auto ale při ledžbě byla na prochazce v nemocnicnim parku a upadla pritom. si odrela koleno a ted ma ste krve a nebo stoho padu nateklou nohu.
a je na intenzivce rad bych vedel jestli to muze byt nejake vazne predem dekuji

(0)
   Reagovat   
Danka Danka
návštěvník IP: *.99.175.61
Jihomoravský kraj
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, zajímá mne srovnání výsledků léčby osteoartrididy metodou Orthokine a metodou ACP. Obě metody řeší stejné zdravotní problémy, ale jaká je jejich úspěšnost? Lze říci, která z nich je efektivnější? A proč?

(0)
   Reagovat   
JarkaO JarkaO
návštěvník IP: *.255.255.255
Praha
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den,
přesně to by zajímalo i mě! Nemohu najít žádnou diskuzi pacientů na tohle téma - pořád jen informace od lékařů. Nepodařilo se mi najít ani diskuzi na slovenských stránkách, kde metodu používají delší dobu než u nás.Možná hledám špatně, Vy už jste nějaké pacientské diskuze našel?
Přeji pěkné léto - JarkaO.

(0)
   Reagovat   
bsonska bsonska
návštěvník IP: *.43.24.64
Středočeský kraj
Poslat soukromou zprávu

Prosím o zkušenosti s metodou orthokine. Zajímá mě jak dlouho vydrží zlepšení , odstranění zánětu, odstranění bolesti.
Jsem po 3 injekci do kyčelního kloubu a pociťuji zlepšení o 30 %.

(0)
   Reagovat   
kedi kedi
návštěvník IP: *.180.69.177
Florida
Poslat soukromou zprávu

Je mi 55, vazim 52kg a mam osteoartritidu prave kycle. Jsem z Prahy, ale dlouhodobe ziji mimo CR, takze nemam ceske zdravotni pojisteni. Budu v srpnu a zari v CR a rada bych se podrobila lecbe orthokine. Ale nikde na www jsem nenasla ani cenu ani lekare, ktery to dela. Muzete mne poskytnout tyto informace?
Dekuji predem
Eva M.
kedi200709@yahoo.com

(0)
   Reagovat   
kedi kedi
návštěvník IP: *.180.69.177
Florida
Poslat soukromou zprávu
Reakce na kedi

Kde a za kolik mohu mit v Praze a okoli orthokine kycelniho kloubu?
Eva

(0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Orthokine – autologní léčba osteoartritidy a bolesti zad

Komerční sdělení: Čeká vás operace? Potřebujete být co nejdříve zase fit? Chcete urychlit vstřebávání otoků a krevních podlitin po operaci a podpořit nekomplikované hojení?