Oteklé a horké koleno

Oteklé a horké koleno

Kaťule  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den. Už je to přes rok co se mi stal úraz s kolenem (Blbě jsem seskočila z koně). Křuplo mi tam a nemohla jsem nohu natáhnout ani pomalu chodit. Jsem taková, že všechno vydržím k lékaři chodím až když už to je fakt nutné. Od té doby koleno natéká a mám ho horké, ale nedávno začalo bolet i to druhé a přitom jsem si s ním nic neudělala. Je to možný? A co by to mohlo být? Měla bych to nějak řešit nebo to časem ustoupí? Děkuji za odpověď.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
podle všech Vašich informací jde o poškození vnitřních struktur kolenního kloubu - menisky, chrupavky, vazy. Otok znamená chronické dráždění pro shora uvedené poškození. Vyšetření odborným lékařem ortopedie je plně na místě. Odkládání problému může znamenat nenapravitelné poškození kloubních chrupavek.
prim. Moster, Revmacentrum
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Basic member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 42 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den,
doporučuji rychle navštívit zkušeného ortopeda, neřešení problému může situaci jenom zhoršovat. Tím, že šetříte poraněné koleno, o to více namáháte to druhé, které nyní také začíná protestovat a bolí. Rádi se vám budeme věnovat a nabízíme moderní, šetrné a nejméně invazívní postupy, viz náš web XXXXXXXXXXXXXXXXX
DIPURAMED, estetická a ortopedická ambulance  |  Basic member  |  Čáslav, Kutná Hora, Praha
  • 28 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den
Zřejmě jste si před rokem poranila meniskus. V tomto případě rozhodnutí nenavštívit pro rok trvající obtíže lékaře nebyla ta správná volba. Bude třeba oper. zákrok. Druhé koleno zřejmě začlo bolet na podkladě přetížení při bolestech v tom poraněném
Zdravím
dr Jurka